Pane Vino Budapest

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Pane Vino Budapest vélemények

Kiváló 2018. május 22.a párjával járt itt
Egy születésnapi vacsorára ültünk be. Minden fogás isteni finom volt, végre nem hatalmas adagok, hanem pont megfelelőek. Nagyon udvarias, nem tolakodó, profi kiszolgálás. Kellemesen lehetett beszélgetni -azaz nem volt hangos zene.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 5., kollégákkal járt itt
Csak ajánlani tudom ezt az éttermet, még annak ellenére is, hogy aki menüzni szeretne, annak előfordulhat, hogy egyszerre két adagot kell rendelnie, hogy jóllakjon.

Az étlap választéka nagyon igényesen került összeállításra. A felszolgálók nagyon figyelmesek és udvariasak.

Parkolás az utcán vagy az étterem melletti mélygarázsban megoldható.

Kellemes hely, ajánlom Mindenkinek!
2017. március 16.barátokkal járt itt
Korábban Bodrogi Ádám saját magáról (vagy a papájáról) elnevezett eléggé felkapott és a médiában is futtatott étterme működött ezen a helyen, ahová mi is sokat jártunk. Aztán egyszer, évekkel ezelőtt az autóból láttam, hogy a cégér lekerült, gondoltam, na ez is megszűnt és sokáig a tájára sem mentünk a helynek.