Papitos Mexican Street Food Budapest

2026.01.08-ig
Hotel Azúr Siófok

Papitos Mexican Street Food Budapest vélemények

2020. szeptember 4.egyedül járt itt
Egy kicsit szürreális hely. A korábbi helyszínen, az Arany János utcai metrónál engem nem győztek meg, viszont az ételeket sokan dicsérték, ezért akartam adni még egy esélyt nekik, amit kétségtelenül jól tettem. Az új helyszín az Árpád híd, pontosabban új nevén a Göncz Árpád Városközpont metrómegálló aluljárója a nyugati oldali kijárónál, az utcaszintre vezető lépcső mellett.
Papitos Mexican Street Food Budapest - Külső képPapitos Mexican Street Food Budapest - Étlap/itallapPapitos Mexican Street Food Budapest - Külső képPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - Étlap/itallapPapitos Mexican Street Food Budapest - Étlap/itallapPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - BelsőPapitos Mexican Street Food Budapest - Külső képPapitos Mexican Street Food Budapest - Étlap/itallapPapitos Mexican Street Food Budapest - Külső képPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - EgyébPapitos Mexican Street Food Budapest - BelsőPapitos Mexican Street Food Budapest - Étlap/itallapPapitos Mexican Street Food Budapest - Étlap/itallapPapitos Mexican Street Food Budapest - BelsőPapitos Mexican Street Food Budapest - Külső képPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - Étel/italPapitos Mexican Street Food Budapest - Külső képPapitos Mexican Street Food Budapest - Külső kép
Átlagos 2019. január 19.egyedül járt itt
Az Arany János utcai metrónál a hasonlóan igénytelen megjelenésű lángosos mellett található ez a street food áruda. A kiszolgálás elég egykedvű, de elfogadható még, a kért marhahúsos taco egész jó volt, nem túl nagy adag, 3 adagot javasol a hely egy komplett étkezésre. Egy adag ára 500 Ft, a marhahúsosé 600 Ft ( most csak ez volt ) , erre jön a kiegészítők felára.
Gyenge 2018. október 21.egyedül járt itt
Mexikói street food kioszk közvetlenül az Arany János utcai metró kijáratánál, a bódésoron. 2018 elején nyitott, legalábbis a We Love Budapest beszámolója szerint. Mellette balról a sorban legnépszerűbb Retró Lángos, jobbról a Pöriző, ami nekem nem igazán jött be, de úgy tűnik, másoknak sem annyira, mert ott képletesen szólva le volt húzva a redőny, a kiszolgáló ablak bezárva, és úgy tűnt, hogy nem tegnap óta.