Perfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest

étterem
Perfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest
Perfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út BudapestPerfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok
Aurum napok
2025.02.01-ig
Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Perfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest vélemények

2055
Átlagos 2020. január 8.egyedül járt itt
Nem ide készültem, jöttem az Andrássy út felől és gondoltam, hogy eszem valamit errefelé. Kapóra jött. Majdnem üres volt, két-három vendég lézengett benne. Nem baj, egy tésztára jó lesz. Mondtam, hogy valami sonkást, tejszínest. Így könnyen rájöttünk, hogy carbonarat fogok enni. A pincér azt mondta, hogy tessék, üljek bárhová, ahová csak tetszik.
Perfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - BelsőPerfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébPerfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Belső
Átlagos 2018. április 14.gyerekekkel járt itt
Ha utánna néztem volna milyenek a korábbi értékelések akkor nem mentem volna be , de ez alkalommal ez nem így volt. Kívülről egészen szimpatikusnak tűnt és voltak is jónéhányan benn tehát bementünk. Már a fogadtatás se olyan volt mint amit elvárna az ember de ha már ott voltunk maradtunk.
Gyenge 2016. november 30., kollégákkal járt itt
Érthetetlen módon túlárazott olasz ételeket kínáló étterem - kommersz pizza, tészta - a Bajcsy és a Paulay Ede utca sarkán. Felkészületlen, flegma személyzet, akiket a vendégek inkább zavarnak és idegesítenek, persze lehet, hogy csak a magyarok. A bejárat előtt mélyhűtő pultból árult fagylaltról nem derült ki, hogy milyen márka, honnan származik, stb.
Perfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italPerfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébPerfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Külső képPerfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Belső
2016. október 4.a párjával járt itt
Olaszra vagytunk meghozza tesztara. Hogy ne csak mindig vappianoval csillapitsuk gyorsan etvagyunkat ki akartunk probalni egy uj helyet. Ket teszta: varganyaval toltott ravioli es tenger gyumolcsei. A minoseggel nincs a mennyiseggel viszont annal nagyobb gond van. Nem tudom mi lett volna, ha farkasehesen esunk be.