Pesti Pipi - Deák Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Pesti Pipi - Deák Budapest vélemények

2021. június 14.egyedül járt itt
A Pesti Pipi egy egyszerű kis büféként indult évekkel ezelőtt a Stadionok metró kijárata előtt. A tulajdonosok elkezdték a terjeszkedést és a lánc-bővítést, nevükhöz híven a pesti városrész forgalmasabb pontjain (Nyugati tér, Oktogon, Thököly út) nyitottak újabb gyorséttermeket.
Pesti Pipi - Deák Budapest - Külső képPesti Pipi - Deák Budapest - Étel/italPesti Pipi - Deák Budapest - Étel/italPesti Pipi - Deák Budapest - BelsőPesti Pipi - Deák Budapest - EgyébPesti Pipi - Deák Budapest - BelsőPesti Pipi - Deák Budapest - BelsőPesti Pipi - Deák Budapest - EgyébPesti Pipi - Deák Budapest - BelsőPesti Pipi - Deák Budapest - EgyébPesti Pipi - Deák Budapest - BelsőPesti Pipi - Deák Budapest - Étlap/itallapPesti Pipi - Deák Budapest - Étel/ital
2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42631 feltöltött kép
Átlagos 2020. október 11.egyedül járt itt
Pesti Pipihez már volt máshol is szerencsém, ma betévedtem ide. Nem egy népszerű hely, úgy látszik, vacsoraidőben csak úgy kongott az ürességtől az elvileg igen forgalmas Madách téren. Egy vicces mesterséges stigmákat hordó srác fogadott a pultnál, csak éppen maszkot meg kesztyűt nem hordott egyáltalán. Bementem a WC-.
Pesti Pipi - Deák Budapest - BelsőPesti Pipi - Deák Budapest - EgyébPesti Pipi - Deák Budapest - MosdóPesti Pipi - Deák Budapest - MosdóPesti Pipi - Deák Budapest - Étel/italPesti Pipi - Deák Budapest - EgyébPesti Pipi - Deák Budapest - EgyébPesti Pipi - Deák Budapest - Egyéb