Pesti Pipi - Móricz Budapest

Thermal Panzió Igal - Tavaszi zsongás
Tavaszi zsongás
2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Pesti Pipi - Móricz Budapest vélemények

Átlagos 2024. február 11.egyedül járt itt
Valami itt romlott. . . nem mondom, ma is dolgoztak, láthatóan mindenki tette a dolgát, de nem voltam valami boldog az eredménnyel. Ruszki tálat kértem meg egy sonkás-sajtosat, mindkettőhöz külön adták a krumplit, régen benne volt a dobozban, vettem még kukoricasalátát meg káposztasalátát is, de ahogy hazaértem, kibontottam, hát, sovány vigasz.
Pesti Pipi - Móricz Budapest - BelsőPesti Pipi - Móricz Budapest - BelsőPesti Pipi - Móricz Budapest - Étel/italPesti Pipi - Móricz Budapest - Étlap/itallapPesti Pipi - Móricz Budapest - EgyébPesti Pipi - Móricz Budapest - Étel/italPesti Pipi - Móricz Budapest - EgyébPesti Pipi - Móricz Budapest - EgyébPesti Pipi - Móricz Budapest - EgyébPesti Pipi - Móricz Budapest - BelsőPesti Pipi - Móricz Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. január 31.a párjával járt itt
Kicsi de annál családiasabb étterem mindig jó kedvű a kiszolgálás és oda figyelnek az ember külön igényeire
2023. január 20.a párjával járt itt
Mai tapasztalatom, és rögtön össze is kötöm a tegnapival. Téma: kiszállításos kaja. Trófea, három adag étel, semmi különlegesség, egy nagyobb leves (Jókai bab), két átlagmásodik némi (egyféle) körettel: 11000,- Ft, sokkal drágább, mint régen, adagra viszont sokkal kevesebb. Pesti Pipi ma, elhozatalra.
Átlagos 2020. október 16.egyedül járt itt
Ma a Bartók Béla úton, a Móricz Zsigmond körtérnél lévő Pesti Pipit látogattam meg, ami itt így inkább Budai, mint Pesti. A többiben már szereztem ilyen-olyan tapasztalatokat. Végül is, ez egy jó hely, az étel gyors, friss és finom is. Ez a bolt inkább elvitelre szolgál, az ételfutárok az utcán ácsorognak vagy a boltban melegednek, várják a sorszámukat.