Petrus Péksége Budapest

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Petrus Péksége Budapest vélemények

Kiváló 2023. január 8.egyedül járt itt
A Petrus pékségbe netes keresés után mentünk be, az Asia centert vettük célba, s gondoltam megnézem, milyen kovászos pékség van arrafelé. A Petrus mellett döntöttem, amiben az is szerepet játszott, hogy ugyanabban az utcában van egy kitűnő cukrászda is, világbajnok fagyival. Utóbbi sajnos épp felújítás alatt állt.
Petrus Péksége Budapest - EgyébPetrus Péksége Budapest - EgyébPetrus Péksége Budapest - EgyébPetrus Péksége Budapest - EgyébPetrus Péksége Budapest - EgyébPetrus Péksége Budapest - EgyébPetrus Péksége Budapest - EgyébPetrus Péksége Budapest - EgyébPetrus Péksége Budapest - EgyébPetrus Péksége Budapest - EgyébPetrus Péksége Budapest - Egyéb
Átlagos 2020. szeptember 2.egyedül járt itt
Kedves kiszolgálás, változatos kínálat. A főútvonal közelében szabadtérben kis barátságos kerthelyiség. Utóbbi lehetőséget biztosít arra is, hogy az áraktól megszédülve a szabad levegőn megpihenj, légzésed és szívverésed normalizálódjon.
Kiváló 2020. július 16.a párjával járt itt
Petrus Péksége pár hónapja nyílt a Csömöri úton. Rendkívül finom, hagyományos módon készült "békebeli" kenyereik vannak (a normál kenyér mellett, krumplis, hagymás, és minden nap "nap kenyere", mi már vettünk paradicsomost és áfonyást is), olyanok, amelyek még pár nap után is őrzik a minőségüket.