Pho 'n Go Budapest

69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?

Pho 'n Go Budapest vélemények

Átlagos 2023. február 21.egyedül járt itt
Ha átszállok a Rákóczi téren a metróra vagy fordítva, a villamosra, azért eszembe jut ám ez a kis vietnami mindig! S ha van időm és nem sietek annyira sehová, miért ne ülnék be egy pho-ra? Hiszen erről szól, Phozz egyet és menj! Na, ez ma is pontosan így történt, kicsit kevés volt a szabad hely, de mire megkaptam, megettem, kiürült az egész hirtelen, egyedül maradtam.
Pho 'n Go Budapest - EgyébPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - Étel/italPho 'n Go Budapest - Étel/italPho 'n Go Budapest - Étel/italPho 'n Go Budapest - Étel/italPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - Étlap/itallapPho 'n Go Budapest - Étlap/itallapPho 'n Go Budapest - Étlap/itallapPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - Étel/italPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - BelsőPho 'n Go Budapest - Külső kép
2021. június 11.a párjával járt itt
Ma úgy alakult, hogy innen hoztam haza ebédet. Tulajdonképpen nem ez volt a terv, de a környéken egy csomó étterem bezárt, többek között a Pasta Dost is, ahová készültem, de jobb híján most akkor ez akadt be. Kétféle levest és kétféle másodikat kértem (a nevüket nem jegyeztem meg, csak képről választottam, mint a siketnémák), szóval marhahúsos levesek voltak (nem Pho!
Kiváló 2021. május 5.a párjával járt itt
Kedves, gyors kiszolgálás, fantasztikusan finom ételek! A legjobb fokhagymás marha pgo leves és sült húsos nyári tekercs itt található Budapesten!
Átlagos 2019. december 25.egyedül járt itt
Itt régen egy közepes, vagy annál gyengébbnek mondható kínai étterem üzemelt sokáig. Ez a vietnami büfé-étterem viszonylag új, egy-két hetes lehet. Érezhetően a tanulókorszakukat élik, nincs itt még kialakulva bejáratva minden. Ezért például a fiú meg is kérdezte a zöldséges marhám, meg a tésztám után, hogy nem volt túl száraz?