Pingvin Pub Budapest

2025.01.01-ig
Hotel Kalma Hévíz

Pingvin Pub Budapest vélemények

Átlagos 2019. január 6.egyedül járt itt
A Pingvinben először több mint 20 évvel ezelőtt jártam, mivel a közeli TIT Stúdióba jártunk heti rendszerességgel egy gyűjtőklubba. A klubéletet - ha csak tehettük és belefért az időnkbe - rendszeresen a Pingvinben folytattuk, amely akkoriban egy kommersz, füstös kocsma volt, de diáktól a nyugdíjasig minden korosztály megfordult itt.
Pingvin Pub Budapest - EgyébPingvin Pub Budapest - EgyébPingvin Pub Budapest - Étel/italPingvin Pub Budapest - Étel/italPingvin Pub Budapest - Étlap/itallapPingvin Pub Budapest - Étlap/itallapPingvin Pub Budapest - Étlap/itallapPingvin Pub Budapest - Étlap/itallapPingvin Pub Budapest - Étlap/itallapPingvin Pub Budapest - Étlap/itallapPingvin Pub Budapest - BelsőPingvin Pub Budapest - BelsőPingvin Pub Budapest - Étlap/itallapPingvin Pub Budapest - Külső képPingvin Pub Budapest - Étlap/itallapPingvin Pub Budapest - Külső képPingvin Pub Budapest - Külső képPingvin Pub Budapest - Külső képPingvin Pub Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. április 23., kollégákkal járt itt
Nagyon ajánlom mindenkinek! Nem kifutó szalagon történik a kiszolgálás. Van valami az egész helyben, nagyon pozitív az egész. Minden nap más akció van és csomó programot csinálnak, úgy mint Bár kvíz, Karaoke, Alkohol tőzsde... sőt, még a focit is kivetítőn adják. A hely nem túl nagy, de nagyon barátságos.
2016. március 24.egyedül járt itt
A Pingvin egy egyszerű retro presszó volt, melynek története alighanem a Kádár korba nyúlik vissza. Homályosak kissé az emlékeim, de úgy rémlik, hogy itt már a kilencvenes évek elején is jártam s már akkor is retro hangulata volt akárcsak a Bambinak. A nemrégiben a Pingvint felújították, most pubnak mondja magát, de berendezése nem pub-jellegű.
Pingvin Pub Budapest - Étel/italPingvin Pub Budapest - Étlap/itallapPingvin Pub Budapest - Külső képPingvin Pub Budapest - Belső
Átlagos 2015. július 23.barátokkal járt itt
A Pingvin Söröző a Kosztolányi D. tér közelében, a Bocskai úton található, nem tudom, mióta üzemelnek, de az biztos, hogy már 20 éve is itt voltak, ugyanezen a helyen, már akkor is Pingvin néven. Azóta persze már némiképpen újítottak a dizájnon, de összességében nekem most is retró hely maradt.