DEndre: Remek nápolyi pizza - Pizza Dellarosso Budapest

Pizza Dellarosso Budapest értékelése

Remek nápolyi pizza

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A májusi Iron Maidens koncert kiváló alkalom volt arra, hogy a nagyobbik fiammal végigpróbáljak egy sor vagány helyet, ami már egy ideje a listámon volt.
Első volt a sorban a Pizza Dell Arte, mivel mindketten NAGYON szeretjük a nápolyi jellegű pizzát. Margeritát kértünk és nem spórlásból. Egyik legjobb pizzát kaptuk a maga műfaján belül.
Nagyon értékeltük, hogy tartanak kiváló kézműves söröket a „kraft” kategóriából. Nem formálisan tartoznak ebbe a kategóriába, amennyire tudom, a „Kraft szövetségnek” nem tagja sem a Hübris, sem a First, de minőségben ott van mindkét főzde minden söre.
Kétféle Hübrist kértünk a pizza mellé, a két sör a pizzával 3200 forint volt, amit jó ár/érték aránynak tartok.
Szívesen beülnék még ide.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

1065 Budapest
Bajcsy-Zsilinszky út 41.

2019. augusztus 1.
Eredetileg székesfehérvári pizzéria, akik tavaly novemberben bemerészkedtek a fővárosba is, központi helyet, a Bajcsyt választották maguknak, kb. félúton a Nyugati és az Arany János metrómegálló között. Azóta nyitottak Veszprémben is egy pizzériát. Belépve modern, dizájnos, de fiatalos...