Pizza Me - Deák tér Budapest

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Pizza Me - Deák tér Budapest vélemények

Átlagos 2020. október 4.egyedül járt itt
Egyik késő délután betértem egy szelet pizzára, miután a környéken a szendvics mindenütt elfogyott. Sonkás gombás pizzát ettem, vékony és ropogós volt, de egyébként nem volt jobb a többi olcsó pizzaszeletet árusító hely termékénél, az ára viszont a duplája volt. Cserébe olyan vékony volt a pizzaszelet, hogy nem is éreztem, hogy ettem valamit.
Kiváló 2016. szeptember 12.barátokkal járt itt
A Pizza Me hálózatra a 2014-es Vince Wine Show alkalmából figyeltem fel. Esztétikus, rusztikus beltér jellemzői őket, a szokásosnál magasabb árak és sokkal jobb pizza. A Deák téri egységbe az év elején tértünk be, egy szelet pizzát kértem, ami ezúttal is hozta a formáját.
Pizza Me - Deák tér Budapest - Külső képPizza Me - Deák tér Budapest - BelsőPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - Külső kép
Gyenge 2016. szeptember 4.egyedül járt itt
A Király utcában lévő Pizza Me (ex- Mamma di Sofia) számomra az egyik legjobb szeletes pizzázó a városban, de a szintén ehhez a lánchoz tartozó Deák téri egység semmilyen szempontból nem ér a nyomába. A deák téri metróból kilépve szinte beleütközünk. A belső rész szűkös, de kívül sem jobb, mert a bejárat előtti keskeny utcaszakasznak rendkívül nagy az átmenő forgalma.
Pizza Me - Deák tér Budapest - Külső képPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - BelsőPizza Me - Deák tér Budapest - BelsőPizza Me - Deák tér Budapest - BelsőPizza Me - Deák tér Budapest - BelsőPizza Me - Deák tér Budapest - BelsőPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - BelsőPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - BelsőPizza Me - Deák tér Budapest - Étel/italPizza Me - Deák tér Budapest - BelsőPizza Me - Deák tér Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. május 10.egyedül járt itt
Ez is egy szeletbár a sok közül de remek az iz. A pizza készítés egy látványkonyha szerűségben történik és 2-3 perc alatt sül meg a pizza. Ugy tudom 5-6 félét adnak meg egy szezonálist. A pizza finom de kevés gyerek adag.