Pizza Paradicsom Budapest

Pizza Paradicsom Budapest
Pizza Paradicsom BudapestPizza Paradicsom Budapest
Pizza Paradicsom BudapestPizza Paradicsom Budapest

Pizza Paradicsom Budapest bemutatkozása

A Pizza Paradicsom a III. kerületben található („Óbuda Legjobb Vendéglátóhelye” díj győztese). Különlegessége, hogy éjjel-nappal várja éhes vendégeit, 0-24 óráig tart nyitva.
A sokféle pizza mellett különféle mediterrán fogások közül tudnak választani, sőt a diétázók és a vegetáriánusok sem maradnak éhen, az ő számukra is igen széles választékot állítottunk össze.

Hotel Vital Zalakaros - Pihentető Vital wellness napok
2024.04.30-ig
Vital Hotel Nautis Gárdony

Pizza Paradicsom Budapest vélemények

Kiváló 2022. január 18.egyedül járt itt
Többször nézegettem ezt a helyet, de mindig sok vendég van. Most mégis úgy döntöttem, hogy megkóstolom a pizzájukat, mert csak jót hallottam róla. Elvitelre kértem és hamarosan kézhez is kaptam, pedig most is elég sok helyben fogyasztó vendég volt. Tényleg nagyon jóízű volt és az ára is megfelelő.
Pizza Paradicsom Budapest - EgyébPizza Paradicsom Budapest - EgyébPizza Paradicsom Budapest - Egyéb
Szörnyű 2021. augusztus 4.a párjával járt itt
A juhtúrós pizzájuk isteni! Viszont ha nem várt csótányt szed ki a szájából az ember a szelet végén, akkor az már undorító! Telefonon jeleztem, elnézést kértek, de ennyi. Kidobtunk 3500 forintot, egy szelet fogyott el, bár az se fogyott volna! Többet nem rendelünk, az biztos.
Pizza Paradicsom Budapest - Étel/ital
2019. március 28.barátokkal járt itt
Mivel Óbudai lakos vagyok,így elég sokszor megfordulok az étteremben. Igazán nincs is semmi gond vele,de egy nagy problémám azért lenne. Remélem a tulajdonosok is olvassák ezeket a bejegyzéseket. Akkor jöjjön a probléma! Szerintem nincs a világon keményebb fa amiből a székek készültek. Távozáskor sajgó fenékkel hagyjuk el a helyiséget.
2018. február 19.egyedül járt itt
Ez a napom az ittjartam. hu óbudai csúcshelyeinek meglátogatásáról szólt, lagalábbis az értékelők véleményét figyelembe véve. A Pizza Paradicsom szinte egy egyedülálló kezdeményezés a fővárosban, ugyanis egy olyan étteremről van szó, akik a hét minden napján éjjel-nappal nyitva tartanak és a melegkonyha is folyamatosan működik.
Pizza Paradicsom Budapest - EgyébPizza Paradicsom Budapest - Külső képPizza Paradicsom Budapest - MosdóPizza Paradicsom Budapest - MosdóPizza Paradicsom Budapest - Étel/italPizza Paradicsom Budapest - Étlap/itallapPizza Paradicsom Budapest - Étel/italPizza Paradicsom Budapest - Étel/italPizza Paradicsom Budapest - BelsőPizza Paradicsom Budapest - BelsőPizza Paradicsom Budapest - Étlap/itallapPizza Paradicsom Budapest - Étlap/itallapPizza Paradicsom Budapest - Étlap/itallapPizza Paradicsom Budapest - Étlap/itallapPizza Paradicsom Budapest - Étlap/itallapPizza Paradicsom Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. szeptember 11.barátokkal járt itt
A környéken élek már egy ideje, ezért el kellett mennem, mert a barátaim közül mindenki erről az étteremről beszélt, ha beülős helyről volt szó. Úgy gondoltam, hogy túlspilázzák a dolgot, és ez a Pizza Paradicsom mánia valami "helyi szokás". De igazából igazuk volt, tényleg jó hely, finomak az ételek, kedves a kiszolgálás és otthonosan éreztem magam.
Kiváló 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Nem rég fedeztük fel az éttermet,de rögtön két egymást követő alkalommal is visszatértünk. Remek ételek, figyelmes kiszolgálás! Személyes kedvencem a milánói borda, ilyen finom, omlós rántott húst, aminek a panírja is kiváló nagyon ritkán kapok étteremben. Fiam, bárány gyrost rendelt ami szintén nagyon ízletes volt.
Kiváló 2017. május 18.a párjával járt itt
Sokszor járunk ide, nem véletlenül. Színház, koncert után,késő este is lehet friss meleg ételt kapni. Remek az étlap, amit nagyon hamar kihoznak. Bőséges a kínálat,a választásban ügyesen részt vesznek , ha külön kérés van igyekeznek segíteni. Ha telt ház van, akkor sem kell órákat várni a felszolgálásra. Az ételekben még soha nem csalódtunk. Nagy adagok, ízletesen elkészítve.
Kiváló 2017. március 3.a párjával járt itt
Kicsit csalódott voltam, amikor zárva találtam a kedvenc éttermünket, de a házhozszállításon megnyugtattak, hogy csak felújításról van szó. Így legalább haza rendeltem, és végre kipróbálhattam ezt is. Egy tonhalas és egy fokhagymás bruschettát kértünk, mind a kettő nagyon finom volt.
Kiváló 2017. február 17.a párjával járt itt
A barátaim mind megfordultak ebben az étteremben, és jó véleménnyel voltak róla, eddig csak én maradtam ki ebből valamilyen oknál fogva. Egy hideg januári napon voltunk itt, de a rossz idő ellenére teltház volt, még jó, hogy foglaltunk asztalt előre. Hangulatos "kis" hely, az ételek bőségesek, és jól vannak elkészítve.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. január 31.a párjával járt itt
Hosszú idő után jó pizzára vágytunk, az interneten találtunk a Pizza paradicsom étteremre, ahova hétvégén ellátogattunk. Nem foglaltunk helyet előre, amit nem szabad kihagyni. Ennek ellenére véletlenül találtunk egy kétszemélyes üres asztalt, pedig az étterem tele volt. Egyszerű kis étterem egy park sarkába építve.
Pizza Paradicsom Budapest a térképen
1035 BudapestVörösvári út 13.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • reggelizési lehetőség
H-V
olasz, mediterrán