Pozsonyi Kisvendéglő Budapest

Pozsonyi Kisvendéglő Budapest
Pozsonyi Kisvendéglő BudapestPozsonyi Kisvendéglő Budapest
Pozsonyi Kisvendéglő BudapestPozsonyi Kisvendéglő Budapest

Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Ensana Thermal Hévíz - Pünkösd
Ensana Thermal Hévíz
Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Pozsonyi Kisvendéglő Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 19.családjával járt itt
Hosszú szünet után asztalt rendeltem egy vacsorához a külföldi rokonaimmal.
Szorongva érkeztünk, sok rossz visszajelzést olvastam az étteremről.
A régi kellemes hangulat fogadott, mosolygós, kedves pincérlányok vették fel a rendelést.
Kifogástalan minőségű, ízű ételek érkeztek, hatalmas adagok, a mai viszonyokhoz képest
elfogadható árakon.
Nem ért csalódás, gyakrabban fogom látogatni.
2076
Átlagos 2023. május 10.egyedül járt itt
Olvasgattam itt az értékeléseket, és bizony így van. . . lehetne ez valahogy jobb is, de a leírt betegségeket magában hordozza. Főleg az a lényeg, hogy lassú nagyon a kiszolgálás, talán a konyha, és eléggé ízetlen az étel. Nem volt nekem erről a helyről rossz emlékem, valaha párszor beültem már ide, hát ma megint erre jártam.
Pozsonyi Kisvendéglő Budapest - MosdóPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapPozsonyi Kisvendéglő Budapest - MosdóPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 33 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. január 12.gyerekekkel járt itt
6 főre foglaltunk asztalt, amit meg is kaptunk. A leadott rendelésre elég sokat vártunk, amikor kihozták kiderült, hogy az egyik tételt nem készítették el. Az ételek jók voltak, de egy 2200Ft-os marhapörkölthöz egy 800Ft-os nokedli szerintem kicsit túlárazott. Hangulatos, hogy a leves csésze méretű kopott kislábosban szolgálják fel, de nem tudom mennyire higiénikus!
Pozsonyi Kisvendéglő Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2019. október 24.gyerekekkel járt itt
Már számtalanszor jártam itt, és a remek konyha miatt esett újra a választásunk ide. Az unokahugom volt itt Londonból a családjával, és tartottuk meg a születésnapját. Csodás választék volt és remek hangulatban ebédeltünk. Természetesen a szokásos maceszgombóc leves, mindenkinek bejött, azután nekik egy 2sz.
Pozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - BelsőPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - BelsőPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - BelsőPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/ital
2019. március 24.barátokkal járt itt
Egyszer -évekkel ezelőtt- véletrenre tértünk be és már hallottunk is róla. Azóta többször voltunk itt ebédelni, közmegelégedésre. Legutóbb József napon frissensültet ettünk, az mindig jó. A hagymás rostélyos puhára a lyoni hagyma ropogósra volt elkészítve, ízlett. Árban is mindig megfelelő, a foglalt asztalra nem kell várni.
Kiváló 2019. március 7.családjával járt itt
Több ízben jártam már itt, utoljára egy hete. Asztalt érdemes előre foglalni, mert különben nehéz helyet kapni. Igazi kisvendéglő, amolyan retro hangulata van. Kockás terítő, szívélyes kiszolgálás, mosolygós pincérekkel. Nagyon ízes, házias ízekkel szolgálnak, a megrendelt fogás igazi íz-élmény.
Pozsonyi Kisvendéglő Budapest - BelsőPozsonyi Kisvendéglő Budapest - BelsőPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
Átlagos 2019. január 20.a párjával járt itt
Hétköznap délben jártam itt a párommal, amikor szinte tele volt az étterem. A lenti részre előre kell asztalt foglalni, szerencsére a fenti részen volt 1 szabad asztal. Itt fent a kiszolgáló hölgy egyedül volt, és meg nem állt, ennek ellenére kedves, mosolygós volt. Úgy láttam nem rajta múlt, hanem a konyhán, hogy az ételt az érkezésünk után 1 órával kaptuk meg!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. november 17.barátokkal járt itt
Az utóbbi 2-3 évben egyik kedvenc éttermünk lett a Pozsonyi Kisvendéglő,évi 5-6 alkalommal tartottuk itt baráti találkozóinkat. Eddig minden esetben pozitív élményektől kísérve. Egy kellemes hangulatú,ízletes ételeket kínáló,többnyire barátságos kiszolgálást nyujtó kisvendéglőt ismerhettünk meg.
Kiváló 2018. október 31.gyerekekkel járt itt
Ma, ismételten ezt az éttermet kell említenem. A klarinétművész fiam, másfél hónap után jött haza Amerikából, és a találkozás miatt és a vacsoraidő miatt is örömmel volt együtt a családom. Én a szokásos maceszgombóc húslevest ettem, talán már féltucatszorra, mert isteni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 5.barátokkal járt itt
Egy kedves barátunk meghivására egy kitünö ebédet ettünk a számunkra eddig ismeretlen vendéglöben, Csülök pékné módra. A kétszemélyes tál 4 személynek is elegendö lett volna, de a maradékot kivánságra becsomagolják. Finom burgonya, sok savanyuság, remek, szaftosra sütött bacon és hagyma, izletes volt minden szép tálalással.