Premier Kultcafé Budapest

Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Premier Kultcafé Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. december 20.egyedül járt itt
Kezdetben csak mozizni jártam ide (csak minőségi, igényes művész-filmeket vetítenek! ), aztán kávézni is, de ma úgy adódott, hogy ebéd időben tértem be ide. A napi menü nagyon csábító volt (1400 ft), de ma csak levesre vágytam. Rövid tanakodás után kiderült, hogy ez is megoldható.
Kiváló 2019. július 27.egyedül járt itt
Bár általában próbálom az új helyeket felfedezni és kipróbálni, ha valami tetszett, bejött, oda visszatérek később is. Így tettem a Premier Kultcafé esetében is. Továbbra is a nyitáskor kitalált és szerintem jól bevált elv szerint dolgoznak, azaz a csapatukban fogyatékkal élőket is alkalmaznak, ami nemcsak emberbaráti szempontból szép kezdeményezés, de szerintem az elmúlt évek igazolták, hogy a modell valóban működik.
Premier Kultcafé Budapest - BelsőPremier Kultcafé Budapest - Étlap/itallapPremier Kultcafé Budapest - Étlap/itallapPremier Kultcafé Budapest - BelsőPremier Kultcafé Budapest - BelsőPremier Kultcafé Budapest - Étlap/itallapPremier Kultcafé Budapest - Étlap/itallapPremier Kultcafé Budapest - BelsőPremier Kultcafé Budapest - Étel/italPremier Kultcafé Budapest - BelsőPremier Kultcafé Budapest - Étel/italPremier Kultcafé Budapest - Étel/italPremier Kultcafé Budapest - Étel/italPremier Kultcafé Budapest - Külső képPremier Kultcafé Budapest - Külső képPremier Kultcafé Budapest - Külső képPremier Kultcafé Budapest - Étlap/itallapPremier Kultcafé Budapest - Étel/italPremier Kultcafé Budapest - Étel/italPremier Kultcafé Budapest - Étel/italPremier Kultcafé Budapest - BelsőPremier Kultcafé Budapest - BelsőPremier Kultcafé Budapest - BelsőPremier Kultcafé Budapest - Étlap/itallapPremier Kultcafé Budapest - Étel/italPremier Kultcafé Budapest - Étel/italPremier Kultcafé Budapest - Étlap/itallapPremier Kultcafé Budapest - Étlap/itallapPremier Kultcafé Budapest - Étlap/itallapPremier Kultcafé Budapest - Étlap/itallapPremier Kultcafé Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. szeptember 28.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül választottuk ezt a kávézót egy Kálvin téri séta alkalmával. De biztos vagyok benne, hogy állandó vendégeik leszünk. Mosolygós kiszolgálás, hangulatos belső tér fogadott minket. Ez egy igazi fogyatékosság-barát közösségi és kultúrális tér, amin belül mozi is található.
Kiváló 2016. december 26.egyedül járt itt
A Kálvin tér közelében a kiülős-sétálóutcás részén, az egykori Vörösmarty mozi helyén nyílt meg idén tavasszal a Premier Kultcafé névre hallgató multikulturális központ, ahol új helyet talált az Örökmozgó Filmmúzeum, az ún "Kultúrplacc" színes programokkal és egy olyan kávézó, amely fogyatékkal élőket is alkalmaz.