Princess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest

3,7
pékség
Princess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest
Princess Bakery & Bistro - Arany János utca BudapestPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest

Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Princess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest vélemények

2019. február 28.egyedül járt itt
Ebédszünetben csak egy gyors ebéd fért bele. Az Arany J. utcai metrómegálló kijáratánál található Princess pékség már évek óta itt működik, de tavaly felújították, kicsinosították. Most pedig a környező Podmaniczky tér van teljes felújítás alatt, így elég nagy a por.
Princess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Étel/italPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Étlap/itallapPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Étel/italPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Étel/italPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Étel/italPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Étel/italPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Étel/italPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Külső képPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Külső képPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Külső képPrincess Bakery & Bistro - Arany János utca Budapest - Külső kép
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 79 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 990 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. január 6.egyedül járt itt
Egyik reggel a metrón jutott eszembe, hogy ebédre szendvicset kellene vennem, így az Arany János utcai megállónál kiszálltam vásárolni. A Kőbánya-kispesti egységnél kisebb volt a választék, jóllehet a reggeli csúcs idején jártam itt, a kedvenc tonhalas szendvicsem éppen nem volt.