Quán Nón Luxury Budapest

2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Quán Nón Luxury Budapest vélemények

2020. szeptember 8.egyedül járt itt
A Quán Nón vietnami étterem első, Erzsébet téri egységétől finoman fogalmazva nem voltam hasra esve, de aztán elég sok pozitív értékelést olvastam róluk több oldalon, így arra gondoltam, megérdemelhetnek még egy esélyt. Azóta már nyitottak több éttermet a Nagykörúton, illetve szintén az 5. kerületben egy másikat, a Haris közben.
Quán Nón Luxury Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Luxury Budapest - BelsőQuán Nón Luxury Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Luxury Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Luxury Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Luxury Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Luxury Budapest - BelsőQuán Nón Luxury Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Luxury Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Luxury Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Luxury Budapest - BelsőQuán Nón Luxury Budapest - BelsőQuán Nón Luxury Budapest - BelsőQuán Nón Luxury Budapest - MosdóQuán Nón Luxury Budapest - MosdóQuán Nón Luxury Budapest - BelsőQuán Nón Luxury Budapest - Étel/italQuán Nón Luxury Budapest - Étel/italQuán Nón Luxury Budapest - Étel/italQuán Nón Luxury Budapest - Étel/italQuán Nón Luxury Budapest - Étel/italQuán Nón Luxury Budapest - Étel/italQuán Nón Luxury Budapest - Belső
2020. június 18.a párjával járt itt
Már márciusban készült megnyitni az étterem, amikor felfigyeltünk rá a Haris közben, de a járvány miatt csak június elején tudtuk kipróbálni. Az étterem ízlésesen díszített, tört magyarsággal beszélő vietnami hölgy szolgált ki, de legalább nem kellett angol nyelvvizsga ahhoz, hogy rendelni tudjon az ember ( mint nem egy belvárosi étteremben ) A pho leves a hely és a vietnami konyha fő erőssége, hatalmas adag, mi ketten ettünk egy nagy adag csirke levest, egy ember jól is lakott volna vele.
Quán Nón Luxury Budapest - BelsőQuán Nón Luxury Budapest - BelsőQuán Nón Luxury Budapest - Étel/italQuán Nón Luxury Budapest - Étel/ital