Quán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest

Ez a hely megszűnt!
étterem, gyorsétterem
Quán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest
Quán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca BudapestQuán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Quán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest vélemények

2055
Átlagos 2018. március 13.egyedül járt itt
Nem annyira nagy öröm. Azaz, csak részben. Vannak más vietnami éttermek a környéken, és jobbak is, olcsóbbak is. Talán nem véletlenül én voltam az egyetlen vendég. A puding próbája a pho, nézzük, itt milyen? Hát, semmilyen. Nyomokban emlékeztet a jobbakra, van valami ízkomponens, ami ugyanaz, egyébként meg feledhető.
Quán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest - Külső képQuán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Lágymányosi utca Budapest - Belső