Rajkot Palace Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók

Rajkot Palace Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2020. március 11.a párjával járt itt
A párommal a második évfordulónkra valami merőben más ételt kerestünk, mint a megszokott. Így jött az ötlet, együnk indiait! Rá is bukkantunk a Rajkot Palace nevű helyre. Elég nívósnak tetszett, így hát biztos ami biztos, előre lefoglaltam egy asztalt. Megérkezésünkkor egy indiai hölgy lépett oda hozzánk, érdeklődve, hogy mit szeretnénk?
Rajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. január 27.egyedül járt itt
Szeretem az indiai ízeket, ezért már sok indiai étteremben jártam, itthon és külföldön egyaránt. Mai napon a Rajkot Palace-ban ebédeltünk. Már a foglalásnál – telefoni - kedves női hang fogadott, igen udvariasan. Foglalni lehet Net-en is. Belépve az étterembe jó hangulatú éttermi rész fogadja a betérőt, galériával.
Kiváló 2019. január 26.egyedül járt itt
Távolról kezdem. . . Rajkot egy indiai nagyváros, Gujarat állam 4. legnagyobb városa, több, mint 1,2 millió lakossal. A Rajkot Palace egy elegáns, újnak mondható indiai étterem a belvárosban, az Egyetem térnél, amely 130 férőhellyel hazánk legnagyobb indiai étterme. Valóban elegáns a beltér, L alakú alsó rész, fent keskeny galéria vízipipákkal, kényelmes fotelekkel.
Rajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - MosdóRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Külső képRajkot Palace Budapest - Étlap/itallapRajkot Palace Budapest - Étlap/itallapRajkot Palace Budapest - Étlap/itallapRajkot Palace Budapest - Étlap/itallapRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Külső képRajkot Palace Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. október 18.a párjával járt itt
Pár hónapja nyílt meg ez az indiai étterem a belváros szívében, és rögtön nagyon népszerű lett, két hete telt ház miatt nem tudtunk asztalt foglalni, most végre sikerült, de most is telt ház volt. Külön hosztesz kísér az asztalunkhoz, miután ketten voltunk,egy két személyes, nem túl nagy asztalt kaptunk, de éppen elfértek rajta az ételek.
Rajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Külső képRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - Belső
2018. október 17.a párjával járt itt
A szokásos formát felborítva először is a kiszolgálásra adott kevés pontot indokolom. Budapest új, legnagyobb indiai éttermében vagyunk. Az utcáról tágas, szép terembe lépünk be. Elegáns, stílusosan díszített. 2, 4 és hatszemélyes asztalok, a sarokban pedig egy díszes, kerek asztal. Galéria is van, és az alagsorban is rengeteg a hely.
Rajkot Palace Budapest - Külső képRajkot Palace Budapest - MosdóRajkot Palace Budapest - EgyébRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - Étel/italRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - BelsőRajkot Palace Budapest - Mosdó