Red N' Cafe & Champagne Bar Budapest

2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Red N' Cafe & Champagne Bar Budapest vélemények

2021. január 24., kollégákkal járt itt
A járvány 2. hulláma és az ehhez kapcsolódó korlátozások miatt az egykor turisták hadától pezsgő Váci utca és Vörösmarty tér környéke már hónapok óta kihalt, csendes. A hagyományos karácsonyi kirakodóvásár is elmaradt a téren. Sok étterem már hónapok óta zárva tart.
Red N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Étel/italRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Étel/italRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Étlap/itallapRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Étlap/itallapRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Külső képRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Külső képRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Külső képRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Étel/italRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Külső képRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Étlap/itallapRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - BelsőRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - BelsőRed N' Cafe & Champagne Bar Budapest - Külső kép
Átlagos 2019. október 21., kollégákkal járt itt
A Red látszólag nagyon remek helyen található vendégforgalom szempontjából, hiszen a Váci utca legelején, a Vörösmarty térre nyíló sarokhelyiséget foglalják el. Azért írtam, hogy látszólag, mert a tér és környéke komplex, több mint 1 éve tartó felújítása, bontása, elkerítése, újrakövezése bizonyára nekik is erősen betett.