Regős Vendéglő Budapest

Regős Vendéglő Budapest
Regős Vendéglő BudapestRegős Vendéglő Budapest
Regős Vendéglő BudapestRegős Vendéglő Budapest

Regős Vendéglő Budapest bemutatkozása

Vendéglőnk a 70-es évek hangulatát,konyhánk a hagyományos magyar ízeket eleveníti fel családias, barátságos környezetben. Helyiségünk maximum 60 fő befogadására alkalmas. Nagy büszkeségünk,hogy a The New York Times-ban megjelent egy dicsérő cikk,amit egy inkognitóban nálunk levő újságíró tett közzé.

Átrium Hotel Harkány - Téli-tavaszi pihenés
Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Tisza Hotel Szeged

Regős Vendéglő Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. augusztus 3.a párjával járt itt
Egy pince a Terézvárosban. Már ettől hangulatos. A környékről idejárnak ebédelni az intézmények alkalmazottai, a főiskolák hallgatói, meg aki még akar. Príma 2 és 3 fogásos menűt lehet enni, igen baráti áron.
Az adag megfelelő, a minőség nagyon jó.
Az italok ára is szolíd, belvárosi mércével.
Az a'lacart rendelt ételek is finomak.
A kiszolgálás családias hangulatot ad az egésznek.
2019. január 14., kollégákkal járt itt
Régi vágású, tradicionális magyaros étterem a 6. kerületben, pár percnyi sétára az Andrássy úttól. A boltíves pincehelyiséget a 70-es-80-as évek retró stílusában rendezték be. Sok asztalt tömörítettek be a kissé szerencsétlen kialakítású - szinteltolásos - belső térbe, így a szomszédos asztaltársaságok akarva-akaratlanul is belehallanak még a halk beszélgetésekbe is.
Regős Vendéglő Budapest - Külső képRegős Vendéglő Budapest - Külső képRegős Vendéglő Budapest - BelsőRegős Vendéglő Budapest - BelsőRegős Vendéglő Budapest - Étel/italRegős Vendéglő Budapest - Étel/italRegős Vendéglő Budapest - BelsőRegős Vendéglő Budapest - BelsőRegős Vendéglő Budapest - Étel/italRegős Vendéglő Budapest - Étel/italRegős Vendéglő Budapest - BelsőRegős Vendéglő Budapest - Étel/italRegős Vendéglő Budapest - BelsőRegős Vendéglő Budapest - MosdóRegős Vendéglő Budapest - BelsőRegős Vendéglő Budapest - BelsőRegős Vendéglő Budapest - EgyébRegős Vendéglő Budapest - BelsőRegős Vendéglő Budapest - Külső kép
2017. június 24.a párjával járt itt
Középkategóriás, kellemes terézvárosi vendéglő. Fiatalos, udvarias kiszolgálással. Az ételek: semmi különleges, de jó íz, korrekt adagok, normális tálalással. Az italválaszték a kategóriának megfelelő, de a nem rendszeresen fogyó italok hőmérséklete, nem mindig kielégítő.
Kiváló 2015. augusztus 12.barátokkal járt itt
A város közepén, de egy kevésbé forgalmas mellékutcában található. A parkolás fizetős, de emiatt mindig lehet helyet találni a közelben. Hangulatos pince vendéglő, kiváló ételekkel, jó ár-érték aránnyal. A kiszolgálás jó. Társasággal voltunk és mindenki megtalálta a maga ízlésének, igényének megfelelő ételt.
Nagyon jól éreztük magunkat. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. október 23.családjával járt itt
Nagyon finom volt az étel a kiszolgálás nagyon figyelmes a gulyás leves világra szóló és a zenészek kiválóak! Köszönjük! Minden remek volt! A hangulatot a zene adja meg nagyon kivàló! Ha hazautazunk biztosan megyünk még vacsorázni és szép éttermi zenét hallgatni! Nagyon tetszett az egész családnak!
Regős Vendéglő Budapest a térképen
1068 BudapestSzófia u. 33.
06 1 321 1921
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus