Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest

önkiszolgáló, ételbár
Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest
Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem BudapestRepeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest vélemények

2055
Átlagos 2020. október 25.egyedül járt itt
Zuglóban mentem az Örs vezér tere felé, és megpillantottam ezt a helyet. Éppen ehetnék-idő volt. Valami lakótelepi üzletsor egyik vége lehet. Én csak annyit láttam, hogy Önkiszolgáló étterem. Ok, jó lesz. Valami elhanyagolt, rendezetlen terület van előtte, mindenki ott parkol, ahol éppen tud. Kissé sáros, kikopott fű is van.
Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest - Külső képRepeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italRepeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest - Belső