Rétisas Kisvendéglő Budapest

Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Rétisas Kisvendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2019. május 27., csoporttal járt itt
Családommal jártunk ott illetve Barátokkal. A kiszolgálás udvarias, és kedves volt. Egy igazi ember és állatbarát kis hely. Aztán a rendelés után hamar megérkezett a csoda. Valami isteni, olyan a nagymama főztjéhez hasonló íz orgiában volt részünk. A levesek, a főételek brutális adagok, és ízek. Köszönjük ezt a csodát. Ár érték arányban nagyon ott van.
Kiváló 2017. november 21.családjával járt itt
Többször jártam itt. A hely elég retro jellegű, de a koszt kárpótol mindenért! Az étel választék hatalmas. Az ízek kiválóak. Hatalmas adagot adnak, Én szinte a felét mindig haza vittem. Olyan ételt nem ettem, ami nem a nagyim ízeire hasonlított volna. Mindenkinek szívből ajánlom a helyet. Az árak Pesti viszonylatban elfogadhatóak.
2013. december 8.családjával járt itt
Nagyon kellem hely. Istenien finomak voltak az ételek. Főleg a mátrai borzas és a cigánypecsenye. A kiszolgálás gyors és udvarias. A hely maga olyan mintha a 70-es évekbe léptem volna vissza. Nagy előnye az étteremnek , hogy a konyhából nem áramlik ki az ételszag a vendégek közé.
Átlagos 2013. május 11.barátokkal járt itt
Barátaimmal angyon szerettük ezt a helyet, mert a konyhája, jó és az adagok akkorák, hogy egy tisztes férfiembernek is becsületére válik, ha maradék nélkül elfogyasztja őket. Nehéz, magyaros kaják, minden ami szam szájnak ingere. Disznóságok, szárnyasok, finom savanyúságok.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2013. április 9.barátokkal járt itt
Bevallom, hogy elfogult vagyok, de a törzshelyével talán lehet az az ember. Pedig első látogatáskor szkeptikusan érkeztem: eldugott zsákutca, alig pár száz méterre a Kelenföldi pályaudvartól, a nyolcvanas évekre emlékeztető retró berendezés, túl sok művirággal.