Retró Büfé Lángos-Palacsintázó - Bajcsy- Zsilinszky út Budapest
1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 25.

Retró Büfé Lángos-Palacsintázó - Bajcsy- Zsilinszky út Budapest a térképen

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 24.
A Retró Lángos hosszú éveken át dacolt a változó idők viharaival, melyek eléggé felsűrűsödtek körülöttük az utóbbi években. Még a 3-as metró felújítása előtt az 5. kerületi városvezetés úgy döntött, hogy az Arany János utcai metrómegállónál lévő Podmaniczky teret átépítik, felújítják és ennek keretében az itt lévő büfésort is lebontják.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 5.
Vasárnap voltunk itt barátokkal. 3 féle lángost kértünk. Sajtos-tejfölöst,nutellást,nutellás-banánost fokhagymával és fahéjasporcukorral(igen ez extrém xD) én a nutellás-banánost ettem. Nagyon finom volt. Nem nagy lángos viszont jó vastag így akár egy főétkezésnek is megfelelő. Árban kissé magas de a minőség kárpotol. A kiszolgálás mosolygós ám kissé gépies.
Balatonberény

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Péntek délután egy sajtos, pirított hagymás hot dog erejéig kipróbáltam a büfét. A szomszédos Kolbice előtt egy lélek sem volt, itt többen is várakoztak. A megjelenés valóban retro, a kínálat is az, lángos, régi időket idéző hot dog, olcsó virslivel. A hot dog nem volt rossz, de különösebben jó sem, a kiszolgálás személytelen, várakozás közben az alkalmazottak egymás közötti zsörtölődését lehetett hallani.

Útközben TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zavarba jöttem, mikor külföldi vendégünk belvárosi séta közben, úgy este 11 tájban közölte, hogy szívesen megkóstolná a híres magyar lángost. Dadogtam valamit strandokról és piacokról, amik ugye e késői órán. . . Szerencsére családunk egyik tagja az Arany János utcai metrómegálló közelében lakik, és örömmel jelentette, hogy ő még nem tudott olyan későn hazamenni, hogy az ottani lángosost nyitva ne találja.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A környéken élők és dolgozók között a Retró Lángosos fogalommá vált, mindenki jól ismeri őket. Egy nagyon egyszerű talponálló büfé, a metrókijáró melletti üzletsoron. A fő profil a lángos, ezen kívül palacsinta, kürtöskalács, hot dog és italok szerepelnek a kínálatban, amelyet a kiszolgáló pult fölötti táblákra kézírással írtak fel.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy átlagos-korrekt hely remek élményként maradhat meg az emberben pusztán a körülmények hatására. Tavaly az év vége felé egy késő estébe nyúló borkóstolót kiegészítettünk éjféltájban két kézműves söröző meglátogatásával. S mivel megéheztünk, és gyorsan enni akartunk valamit, a Csupor pub tőszomszédságában levő Lángos-büfére esett a választásunk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.614 - 70.657,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2022.03.31.
VVSI Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.05.21.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2 nap/1 éjszaka 18.750 - 27.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.11.30.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 19.832 - 27.623,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Retró Büfé Lángos-Palacsintázó - Bajcsy- Zsilinszky út BudapestX