Rozmaring Vendéglő Budapest

Rozmaring Vendéglő Budapest
Rozmaring Vendéglő BudapestRozmaring Vendéglő Budapest
Rozmaring Vendéglő BudapestRozmaring Vendéglő Budapest

Rozmaring Vendéglő Budapest bemutatkozása

Vendéglőnk a Duna partján, gyönyörű zöldövezeti parkosított
környezetben, kiváló parkolási lehetőséggel várja vendégeinket.
Különleges igényességgel kialakított kert, terasz, belső tavacska és
fahíd teszi egyedivé és hangulatossá vendéglőnket.

Sándor Hotel Pécs - Napi ár reggelivel
Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros

Rozmaring Vendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2024. február 1.gyerekekkel járt itt
Néhányszor már jártam itt, jó emlékeim maradtak a helyről, ezért egyeztem bele, hogy itt tartsuk lányom születésnapját. Az ételek - amelyekre amúgy igen sokat kellett várnunk -, most sajnos egy közepes menza szintjén mozogtak. Csomós rizs, hideg köret, rágós, kiszáradt húsok, másodosztályú frissességű limonádé - hirtelen ennyi jut eszembe.
2023. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Négy felnőtt és egy gyerekkel ebédeltünk, az ebéddel és a kiszolgálással meg voltunk elégedve. A fizetésnél megkérdeztem, hogx a számlában benne van-e a szervízdíj. A pincér azt válaszolta, hogy nincs. A számla 22. 000 ft. volt. A szokásoknak megfelelően 10% borravalót 2. 000 ft-ot adtam.
2019. augusztus 1., üzleti partnerrel járt itt
Céges munkaebéddel kapcsolatosan járunk az étteremben. Az étterem könnyen megközelíthető, kultúrált parkolási lehetőséget biztosító hangulatos helynek ígérkezett, ezért választottuk ezt az éttermet. Nem okozott csalódást, kedves fogadtatást követően csendes nyugodt körülmények között tudtunk megbeszélést tartani, majd ebédelni.
Kiváló 2019. július 27.a párjával járt itt
Hatalmas komplexum a III. kerületben, közvetlenül a Duna-parton. Étterem több terasszal, belső kerttel, rendezvényközpont, csónakház. Megérkezésünkkor - szombat 3 óra előtt - meglepően nagy tömeggel szembesültünk, szinte tele volt a parkoló, esküvő, több családi ünnepi esemény zajlott.
Kiváló 2018. augusztus 26., kollégákkal járt itt
Külföldi vendégeket vittem vacsorázni az étterembe, mivel augusztus 20-ra tekintettel a könnyebb megközelíthetőség és parkolás miatt, a másik vendégek szállása is közeben volt. Nagyon kedvesek és udvariasak voltak a pincérek, kiszolgálással sem volt gond. A vacsora állt elő étel,fő és desszertből melyek kifogástalanok voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2018. január 12.gyerekekkel járt itt
Szép panorámával rendelkező helyen kellemes vendéglátásban volt részünk. Szakszerű, határozott, udvarias kiszolgálást, finom, házias-magyaros ízeket tapasztaltunk. AZ itallap kicsit drágább egy óbudai hagyományos vendéglőtől elvártnál. Egyedüli hiányosság a gyerekbarát szolgáltatások hiánya, egy ici-ici játszósarok hasznos lenne a vendégek számára.
Gyenge 2017. május 20.barátokkal járt itt
Ilyen csapnivaló ételeket ritkán mernek felszolgálni! Pácolt oldalas ami száraz és egyben zsíros, magyarul korábban készült és megszáradt és mg túl is volt sütve, ami vághatót találtam az meg zsíros volt, fogas az meg rossz ízű és állott volt, ja desszert a somlói erős megcsúfolása! ! !
Átlagos 2017. április 4.családjával járt itt
Családommal jártunk az étteremben. A környezetbe nagyon könnyen beleszeret az ember, mert valóban csodálatos. Az ételek és a felszolgálás átlagos szintűnek nevezhető. Az ételek mennyisége rendben volt, a magyaros jellegnek nagyjából megfelelt. A felszolgálók szakmai színvonala lehetne magasabb.
Egységében minden rendben volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Átlagos 2016. október 8.családjával járt itt
A Duna partján található étteremhez tartozik egy nagyon szép és kellemes, kis kerti tóval és azon átívelő hidacskával rendelkező kerthelyiség, valamint egy, a Dunára és a Margit-szigetre néző terasz is. A kellemes környezet volt az, ami miatt ezt az éttermet választottuk. Előző nap foglaltam asztalt.
Rozmaring Vendéglő Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
2016. május 31.barátokkal járt itt
Mindenkinek ajánlom, aki egy kellemes estét akar eltölteni egy kellemes helyen. Mindenképpen a kerthelyiség az, amiért érdemes ellátogatni a helyre, mert annyira jó ott üldögélni, és nézni a Duna-parti tájat. Az ételek számomra semmi extra nem volt, de hibát sem találtam benne, ha csak nem tekintem azt annak, hogy a grill hal olajban egyben volt megsütve, de ennek ellenére szívesen visszamennék, mert maga a hely megéri :)
Rozmaring Vendéglő Budapest a térképen
1036 BudapestÁrpád fejedelem útja 125.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető
magyar