Sakura Ramen - Árkád Budapest

2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula

Sakura Ramen - Árkád Budapest vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 30.egyedül járt itt
Rendelésemet hiányosan kaptam meg. 5 doboz sushi eltűnt. A futár nagyon sietve adta át az üdítőt és a kis édességet. Ezeket rendeltem még mellé. A netpincér oldalán keresztül a chaten Próbáltam utána járni, hogy hol van a 6000 forint értékű sushi. A válasz az volt, hogy a csomag sushi kiszállításra került.
Sakura Ramen - Árkád Budapest - Étel/ital
Gyenge 2019. május 5.egyedül járt itt
A Király utcában lévő ál-japán gyorsétterem kistesója az Árkádban található, a nagy központi ételsziget tagjaként, a főfolyosón kialakított szigeten. Ramen levesek, rizses és tésztás egytálételek, batyuk (dim sum), bundázott ételek (tempura), tavaszi tekercs, valamint számtalan sushi menü szerepel az étlapon.
Sakura Ramen - Árkád Budapest - Étel/italSakura Ramen - Árkád Budapest - Étlap/itallapSakura Ramen - Árkád Budapest - Étel/italSakura Ramen - Árkád Budapest - Étel/italSakura Ramen - Árkád Budapest - Külső képSakura Ramen - Árkád Budapest - Étlap/itallapSakura Ramen - Árkád Budapest - Étlap/itallapSakura Ramen - Árkád Budapest - Külső kép
2055
Átlagos 2019. február 8.egyedül járt itt
Egyre több Sakura Ramen van, és lehet, hogy a mennyiség néha a minőség rovására megy. Nagyon friss az összehasonlítási alap, előző nap a Király utcaiban szereztem tapasztalatokat, azután másnap a dolgon az Árkádba vitt és itt is megtaláltam ezt a helyet. Azaz, a névvel jelzett büfét. Ez egy fokozattal alacsonyabb kategória, mint a félig-meddig étterem társa.
Sakura Ramen - Árkád Budapest - BelsőSakura Ramen - Árkád Budapest - Étel/ital