Sawasdee Thai Étterem Budapest

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Sawasdee Thai Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2021. október 20.a párjával járt itt
Az elmúlt években a korábbi értékelésem óta pár havonta megfordultunk az étteremben, központi helyen fekszik, ízléses a berendezés, a kiszolgálás is megfelelő. A thai személyzet beszél magyarul, nemcsak angolul lehet rendelni, mint számos thai és indiai étteremben.
Sawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - BelsőSawasdee Thai Étterem Budapest - BelsőSawasdee Thai Étterem Budapest - Belső
2055
2021. május 7.a párjával járt itt
Még mindig a kiszállítás. . . most akkor thai ebédet vadásztunk és Sawasdee lett a nyerő. Jó emlék, hajdani thai tanáromtól tanultam vagy 30 éve ezt a köszönést, szóval ez még hozzá is tett. A thai ételeket meg mindig egy kicsit jobban kedveltem, mint a kínait.
Sawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. május 3.a párjával járt itt
Nemrég fedeztük fel, hogy a Kossuth Lajos utca és a Semmelweis utca sarkán új thai étterem nyílt. A berendezés hangulatos, stílusos, szép és igényes, fényképekkel bővített étlap már a bejáratnál megtekinthető. A személyzet thai, vagy legalábbis ázsiai, de azért magyarul is tudott valamennyire a felszolgáló hölgy, túlzottan informatív nem volt, lehet, hogy nyelvi akadályai voltak.
2018. február 14.egyedül járt itt
A Puskin Mozi épületében, a Semmelweis utcai sarkon található, néhány hónappal ezelőtt megnyitott thai étterem, amely autentikus fogásokat kínál széles választékban. Ajánlás útján jöttem el ide enni, és abszolút nem bántam meg. Előételek, levesek, főételek közül válogathatunk a szép színes fotókkal illusztrált igényes étlapról.
Sawasdee Thai Étterem Budapest - Külső képSawasdee Thai Étterem Budapest - Külső képSawasdee Thai Étterem Budapest - BelsőSawasdee Thai Étterem Budapest - BelsőSawasdee Thai Étterem Budapest - BelsőSawasdee Thai Étterem Budapest - EgyébSawasdee Thai Étterem Budapest - MosdóSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - Étel/italSawasdee Thai Étterem Budapest - BelsőSawasdee Thai Étterem Budapest - BelsőSawasdee Thai Étterem Budapest - BelsőSawasdee Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapSawasdee Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapSawasdee Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapSawasdee Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapSawasdee Thai Étterem Budapest - Étlap/itallap