Séf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest

4,1
gyorsétterem
Séf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest
Séf Asztala - Kossuth Lajos tér BudapestSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest

Kristály Hotel Keszthely - Mindig Balaton
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Séf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest vélemények

2055
2022. november 26.egyedül járt itt
Mert, ha kint hűvösebb van, foga van már az időnek, akkor az ember sokszor jut arra a következtetésre, hogy be kéne menni valahová, inni egy forró kávét, teát, vagy netán forralt bort. . . na jó, de mért nem levest? ? Szóval, ma úgy voltam itt, hogy se nem ebéd, se nem vacsora, csak úgy bekapnék vagy meginnék valamit.
Séf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Külső képSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Egyéb
2020. augusztus 15., kollégákkal járt itt
Már 3 alkalommal ebédeltem itt, de csak most jutok el az értékelésig. Még a korona járványhelyzet előtt nyitottak meg. A főzős műsorból is jól ismert "Séf", azaz Wolf András neve fémjelzi a helyet, aki amúgy maga is meg szokott fordulni a pult mögött, illetve a konyhán, én legalábbis láttam őt személyesen, igaz, nem minden alkalommal.
Séf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étlap/itallapSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étlap/itallapSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Külső képSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - EgyébSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - EgyébSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Külső képSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étel/italSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Étlap/itallapSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - BelsőSéf Asztala - Kossuth Lajos tér Budapest - Külső kép
Kiváló 2020. március 18.egyedül járt itt
Februárban nyílt meg a neves séf étterme a munkahelyem közelében, így röviddel a nyitás után eljöttem kipróbálni. Amikor először benéztem, nagyon kedvesen egy étlapot nyomtak a kezembe, és szívélyesen invitáltak. Először ebédet ettem itt, majd pedig vacsorára vettem szendvicseket.
Gyenge 2020. február 22.barátokkal járt itt
Nem hozza az elvárt minőséget. Mi délután mentünk a barátaimmal és már alig volt választék. Salátát rendeltem csirkemellel. A hús száraz volt, a saláta nem volt friss. Mindezt több mint 2000 ft-ért. A kiszolgálással nem volt gond, a személyzet kedves, segítőkész volt. Lehet, hogy rántott húst kellett volna rendelni. Csalódás volt.