Semmi Extra Budapest

Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Semmi Extra Budapest vélemények

2055
Kiváló 2022. május 19.egyedül járt itt
Helytelen, hogy ritkán járok ide. De mindenhová egyszerre az ember nem járhat. . . ma beugrott, hogy ide kéne mennem. Vannak misztikus sugallatok. Láttam az utcán a padokat, asztalokat, de ki a fene akar egy forgalmas főút porában ebédelni. . .
Semmi Extra Budapest - MosdóSemmi Extra Budapest - MosdóSemmi Extra Budapest - Étel/italSemmi Extra Budapest - Étel/italSemmi Extra Budapest - Étel/italSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - Belső
Szörnyű 2021. november 21.barátokkal járt itt
Dupla burger helyett szimplát tálalták, amikor rákérdeztünk, akkor a válasz: Nem turkáltam az ételedben, nem tudom, hogy szimpla. . .
Fizetésnél egy olyan tétel is szerepelt, amit nem rendeltünk, miután szóltunk, még a felszolgáló hölgy volt megsértődve, elnézést még véletlenül sem kért. . .
Az adagok az átlagosnál kisebbek, a rántott szelet keményre lett sütve.
Kiváló 2019. március 26.gyerekekkel járt itt
Többször, célirányosan mentünk a Semmi Extrába, minden alkalommal nagyon jó hangulatban, remek ízekkel találkoztunk; hétköznap és hétvégén egyaránt a menüajánlat is választékos és remek ár-érték arányban van, ahogy szerintünk a teljes kínálat. Nagyon jó és különleges ízek; gyors, kedves, udvarias a kiszolgálás, és maga az étterem remek helyen van.
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Már sokszor jártunk a Semmi extrában, mert közel lakunk és a Fecskét már korábbról ismertük (ugyanazok az üzemeltetők). A hely fiatalos és kedvesen berendezett, kellemes, nem túl hangos zene szól, amitől a vendég várakozás közben is jól érzi magát. Az ételek nagyon finomak, kifejezetten nagy adagok és gyorsan elkészülnek, ráadásul ár-érték arányban teljesen rendben vannak.
2055
2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Egy éve betértünk a lányommal. Most meg elsétáltunk előtte. Mentünk valahová ebédelni. Kérdés, miért nem jutott eszünkbe, hogy ide bemenjünk? Nem tudom. Valahogy olyan, hogy egyszer kipróbálod, aztán mér nem érdekel. Talán ennyi az emlék. Nem volt nagyon rossz, meg nem volt nagyon jó. Tulajdonképpen nem is kötnék bele semmibe.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2015. november 25.barátokkal járt itt
Idén januárban volt egy kellemes kocsmatúránk egy jóbarátommal, amikor a Móricz Zsigmond körtér környékét teszteltük. Nyilván nem maradhatott ki belőle a Semmi Extra sem, mely ott van két másik jeles célpont, az Addicted 2 Caffeine és a Tejbetök szeszcentrum között. A beltér hangulatos, kínálnak sokféle pub-foodot, mi a hamburgert választottuk.
Semmi Extra Budapest - Étlap/itallapSemmi Extra Budapest - Étel/italSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - Étlap/itallapSemmi Extra Budapest - Étlap/itallapSemmi Extra Budapest - Étlap/itallapSemmi Extra Budapest - Étlap/itallapSemmi Extra Budapest - Étlap/itallapSemmi Extra Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. november 21.egyedül járt itt
Szombaton kora délután jártam itt, meglepetésemre teljes teltház fogadott, így először a bárpultnál ültem le. 2 szintes a belső tér, a fenti részen csak néhány asztal van, ahonnan egy lépcsőn lehet lejutni a nagyobb éttermi részbe. Amerikai gyorséttermi hangulatot idéznek a régi fekete-fehér fotók, a plakátok, a lehajtható mozis székek, és az étlap kínálata is.
Semmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - MosdóSemmi Extra Budapest - Külső képSemmi Extra Budapest - Étel/italSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - MosdóSemmi Extra Budapest - Étel/italSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - Étlap/itallapSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - BelsőSemmi Extra Budapest - Külső képSemmi Extra Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 11.egyedül járt itt
Hosszú autóút után elég kimerülten és tikkadtan kerestem valami étkezési lehetőséget a körtér közelében. Ekkor láttam meg az asztalokat a járdán. Bár a levegő ott nem éppen optimális, mégis leültem egy kis asztalkához. Meglepetésemre volt menü-lehetőség is, és azon belül is választani lehetett.
2015. augusztus 4.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes, jó helynek találom. Ár/ értékarányban szerintem megfelelő adagot adnak. Többféle ételből választhatunk, amelyek kissé tükrözik a helyet is. Számomra mediterrán hangulatot ad a hely hangulata. Nagyon stílusos a belső környezet is. Fiatal (laza) kiszolgálók vannak, akik közvetlenek az emberekkel.