Shen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest

büfé, gyorsétterem, ételbár
Shen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest
Shen Zhou Kínai Gyorsbüfé BudapestShen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest
Shen Zhou Kínai Gyorsbüfé BudapestShen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Shen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest vélemények

2070
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42549 feltöltött kép
Átlagos 2019. január 20.egyedül járt itt
Ismeretlen vizeken eveztem a sötétben, dolgom volt Újpalotán, és éppen hazafelé tartottam. A vacsoraidő meg már el is múlt. És akkor szembejött ez a büfé a buszmegállóban. Nyitva van? Nyitva. Láthatóan egy család ült benne, kínaiak voltak mind, gondolom, a tulajék. . .
Shen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest - Külső képShen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest - Étel/italShen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest - BelsőShen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest - BelsőShen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest - BelsőShen Zhou Kínai Gyorsbüfé Budapest - Belső