Star Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest

3,4
gyorsétterem, ételbár, streetfood
Star Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest
Star Kebab Török Étterem - Károly körút BudapestStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest

Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Yacht Siófok
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Star Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest vélemények

Gyenge 2024. január 2.barátokkal járt itt
Szilveszter éjjelén a belvárosban számos bulizó ember, magyarok és külföldiek is úgy gondolták, jó ötlet bejönni ide egy kis török kaját enni. Éjjel 2-kor még teljes gőzzel nyitva voltak, ahogy tapasztaltam, ez nemcsak Szilveszter napján van így. Tömegnyomor, rengeteg vendég. A pultnál kellett rendelni, a kiszolgálás gyors és pörgős, de teljesen személytelen volt.
Star Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - MosdóStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étlap/itallapStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. november 6.egyedül járt itt
Nekem útba esik. Ma is itt ebédeltem. Gulyás leves pitával, kis adag muszaka rizzsel. Na, és természetesen egy kis török tea. Rendben volt mindegyik. A szokásos, megbízható minőség. Szokatlan volt viszont a rendkívül kedves, figyelmes kiszolgálás. Egy idősebb és egy fiatalabb hölgy leste mosolyogva a kéréseim.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2019. október 20.a párjával járt itt
Török gyorsétterem, gazdag választékkal. Az ételek ízletesek, az adagok megfelelőek. Borjúpörköltet ettem, meg voltam elégedve vele. A kiszolgálás udvarias. Zavaró volt viszont, hogy a magánéletüket a vendégek előtt tárgyalták. A tisztasággal sem voltunk megelégedve. Végig a szomszéd asztalon volt az előző, balhés vendég által összeszórt ételmaradék és teríték.
2076
2019. március 20.barátokkal járt itt
Azért ajánlanám, ha igen, mert színház után (most hosszú volt a darab nagyon) nagyon kevés hely van már nyitva, ahol még enni lehet valamit. Ez itt egy világváros, éjfél van, megyünk erre meg arra, de végül ezt találtuk meg és nem is bántuk. Igaz, hogy már sok étel fogytán volt, nem volt tömve a pult, de azért elég sokféle falat akadt még.
Star Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Károly körút Budapest - Egyéb
Átlagos 2018. augusztus 14.barátokkal járt itt
Rekkenő hőség Budapesten. . Menjünk az simert étterembe- volt a jelszó. Délután háromkor még sok féle étel közül tudtunk válogatni. . Tömeg már nem volt, a menüt választottuk pita - és kóla 1050 ft-ért . . Az aztalok tiszták voltak, az étel jó volt. . Az e,mber ugye elmegy ilyenkor - valahová. .
Átlagos 2016. december 21.egyedül járt itt
A Károly körút és a Dohány utca sarkán régóta működő, elég nagy alapterületű török gyorsétterem. A kínálatban a sok helyütt megszokott, klasszikus török gyorskaják szerepelnek. Az elmaradhatatlan gyros és falafel pitában vagy tálban, menüben szénsavas üdítővel, sült tejberizs, saláták. Töltött szőlőlevelet és tojásos salátát ettem.