Stefano Pizzéria & Saláta & Tésztaház Budapest

étterem, önkiszolgáló, pizzéria, salátabár, tésztázó, családi
Stefano Pizzéria & Saláta & Tésztaház Budapest
Stefano Pizzéria & Saláta & Tésztaház BudapestStefano Pizzéria & Saláta & Tésztaház Budapest

Hotel Kamilla Balmazújváros - Senior nyugdíjas csomag hétközben
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Stefano Pizzéria & Saláta & Tésztaház Budapest vélemények

Átlagos 2019. augusztus 12.a párjával járt itt
Régóta néztük azt a pizzériát, mert jó áron hirdet svédasztalos menűt. Utazásunkkor éhesen megérkezve most betértünk. Sajnos délután lévén már csak maradék ételválaszték volt. Igy ketten nem ettünk egy normális adagot sem, nemhogy kettőt és mégis két főre fizettünk. A tulaj az emeleten meccset nézett a TV-n, nem foglalkozott velünk.
Stefano Pizzéria & Saláta & Tésztaház Budapest - Külső képStefano Pizzéria & Saláta & Tésztaház Budapest - EgyébStefano Pizzéria & Saláta & Tésztaház Budapest - BelsőStefano Pizzéria & Saláta & Tésztaház Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. március 30.egyedül járt itt
Ha ebédidőben járok a stadionok környékén egyértelmű hogy itt eszem. Nagy választék, jó konyha, fontos kis apróságok mint a málnaszörp vagy a süti a menühöz. Amikor először jártam itt kellett egy kis körbevezetés mégis hogyan működik ez a magamnak merek levest, nem étlapról választom ki mit egyek másodiknak hanem lehet válogatni a tálcára kirakottak közül.
Kiváló 2014. november 7.a párjával járt itt
Miután az én szülinapom itt tartottuk még februárban úgy döntöttünk, hogy aférjemét is itt tartjuk. Most nem a nappali hanem az esti korlátlan fogyasztást vettük igénybe a különbség csak 200-ft. Mi a nappalival is nagyon megvoltunk elégedve, de ez az esti még bőségesebb még szinvonalasabb. A 200-ft különbség nem pénz érte semmi összeg.
Stefano Pizzéria & Saláta & Tésztaház Budapest a térképen
1144 BudapestHungária körút 15.
• napi menü • korlátlan ételfogyasztás
H-V
magyar, olasz
pizza, cipóban tálalt levesek, pizzagolyó, egzotikus hamburgerek
1290 Ft (kb. ár)