Stühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest

4,8
kávézó - kávéház
Stühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest
Stühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út BudapestStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest

Stühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest bemutatkozása

A Stühmer Édességboltot 2012-ben nyitották meg Budapesten. Az üzletben olyan nosztalgia termékek is megvásárolhatóak mint a Százszorszép, a Korfu szelet, az Aranydesszert vagy a híres Stühmer szaloncukor. Az édességbolt magas minőségű termékeket kínál. A desszertek mellett kávé, tea és forró csokoládé közül választhatunk.

Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Stühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest vélemények

2055
Kiváló 2023. április 13.egyedül járt itt
Délután a spanyol bort úgy próbáltam még lejjebb nyomni, hogy beültem sütizni a Stühmerbe, ha már nem is olyan messze vannak egymástól. Szerintem régen jártam itt. Nagyon barátságos kis közeg, kedves hölgyek kávézgatnak, beszélgetnek itt-ott, és kedves hölgyek szolgálnak is ki.
Stühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Külső képStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. március 19.barátokkal járt itt
Pici boltocska a minőségi Stühmer termékekkel. Tisztaság, kedves kiszolgálás, néhány szék és asztal. A kávé hibátlan, a felszolgálás- a kis tálcán minden mellé van kínálva ami csak eszünkbe juthat, kétféle kis nasi keksz, kis csokis-cukorka, víz, és édesítő többféle. Igaz, süti nincs a boltban, de vannak csokik, bonbonok, jó minőségű csokis finomságok.
Kiváló 2021. december 5.egyedül járt itt
Úgy alakult a hétvége, hogy miután szombaton délelőtt a Pozsonyi úti (13. kerület) Stühmer-ben indítottam a napot és jelentékeny mennyiségű szaloncukrot szereztem be a közelgő ünnepekre, másnap, vasárnap a budai oldalon, a Gellért tér közelében lévő másik Stühmer egységben is látogatást tettem.
Stühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - EgyébStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - EgyébStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - EgyébStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - EgyébStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - EgyébStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - EgyébStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - EgyébStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - EgyébStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Külső képStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Külső képStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Külső képStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Külső képStühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 5.barátokkal járt itt
Nagyon szeretünk ide járni szép tiszta a cukrászdája, finomak a sütik és a fagyi választék is bőséges!
Csak ajánlani tudom!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. október 17.egyedül járt itt
Bartók Béla úton sétálgatva véletlenül akadtam a helyre. A belső berendezés modern, vidám. Jól esett az őszi napfényben az utcai rattan garnitúrában elfogyasztani a finom kávét. A csokoládé, kimért bonbon és egyéb édességek tekintetében pazar a kínálat. Nehezen választottam a sütemény kínálatból is, de a pisztáciás sütemény igazi csemegének bizonyult. A kiszolgálás kedves, előzékeny.
Stühmer Édességbolt & Kávézó - Bartók Béla út Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
Egy vasárnap tévedtünk erre, tulajdonképpen cukormentes szaloncukrorra vadászva. A kinálat éppen ebböl most nem volt tul nagy,( 1 fajta, elörecsomagolt dobozban). A többi szaloncukor különlegességek bö tárából választhattunk, mindegyik kiváló. A bonbonok kóstolgatása helyett finom süteményt ettünk, bagyon jó kávét kaptunk és mindezt egy relativt alacsony árért. A kiszolgálás kedves, gyors, elözékeny. Máskor is eljövünk ide.
2016. november 17., kollégákkal járt itt
A Pozsonyi úti Stühmerben számos alkalommal megfordultam már, a 11. kerületben járva véletlenül akadt utamba a Bartók Béla úti egységük, amely szintén kávézó és édességbolt egyben. A dekára kimért kiváló bonbonok mellett többféle sütemény és egyéb édesség is megtalálható, sőt novembertől már a szaloncukor is megjelent a kínálatban, amelyet szintén kimérve, akár darabonként is vásárolhatunk és kóstolhatunk.