Sütit akarok! Budapest

Hotel Vital Zalakaros - Pihentető Vital wellness napok
Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros

Sütit akarok! Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. november 17.egyedül járt itt
A számomra kissé furcsa nevű cukrászdát a villamoson utazva pillantottam meg, így le is szálltam, be is néztem. (ZigZag után szabadon! :)
Az első benyomás kissé vegyes volt, akárcsak a vintage stílusú berendezés. Nem is ezzel volt bajom, viszont nekem valahogy túl tágasnak tűnt. (Nagyobb bajom ne legyen!
Kiváló 2018. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
A hely hangulata zseniális. A legtöbb cukrászdában érezni a sütiken, hogy picit "mü". De ennél a helynél nem éreztem, pedig több alkalommal jártunk ott. Lehet, hogy nem a legolcsóbb hely Budapesten, de ha megkóstolod bármelyik sütijüket, akkor rájössz, hogy miért nem. Az ár/értek alapján az abszolut megéri kategória.
Kiváló 2017. szeptember 17.barátokkal járt itt
Imádom ezt a helyet! Még csak egyszer voltam ott, de máris a kedvencem. Csajos sütizésre, randira is jó hely. A nevében minden benne van. Süti :) Nagy a választék, igazi, finom, szívvel készített sütikből. A legtöbbet az adta az egészhez, hogy ott van a tulajdonos, kiszolgál, beszélget, minden kérdésre válaszol, kedves, közvetlen, jófej.
Sütit akarok! Budapest - Belső
Kiváló 2017. február 26.egyedül járt itt
A számomra kissé furcsa nevű cukrászdát a villamoson utazva pillantottam meg, így visszafelé úton be is néztem. Emlékeztem rá, hogy elég jó véleményeket írtak róla. A belső tér tágas, vintage stílusú, vidáman és színesen dekorált, egy kicsit bohókás. Például mit keres egy létra benn a cukrászdában és mit keres egy fúrógép a mosdó mellé akasztva?
Sütit akarok! Budapest - MosdóSütit akarok! Budapest - MosdóSütit akarok! Budapest - Étel/italSütit akarok! Budapest - Étel/italSütit akarok! Budapest - BelsőSütit akarok! Budapest - BelsőSütit akarok! Budapest - BelsőSütit akarok! Budapest - Étel/italSütit akarok! Budapest - Étel/italSütit akarok! Budapest - Külső képSütit akarok! Budapest - Külső képSütit akarok! Budapest - Külső képSütit akarok! Budapest - Külső képSütit akarok! Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. május 4.barátokkal járt itt
Nem sokkal a megnyitása után fedeztük föl a cukrászdát, ahova az első látogatás óta rendszeresen visszajárunk, ha igazi süteményre vágyunk. Érdekes és egyedi a megjelenése, kicsit sivárnak is mondható, de vannak benne ötletes elemek. Például, hogy látni a sütőt és az előkészítő pultot a vendégtérből, így azt is láthatjuk, hogyan díszítenek egy-egy tortát.
2015. október 19.a párjával járt itt
Szeretem a blogger-cukrászdákat. Az Édesemben jó tapasztalatom volt, s többet nem is tudok említeni, mégis többes számot használok. Illetve ott van az épp most taglalt Sütit akarok! Szeretem, ha valaki átállítja az életét egy új vágányra és elkezd valamit lelkesedéssel, hittel csinálni. S persze utána vagy bejön a dolog vagy nem.
Sütit akarok! Budapest - Külső képSütit akarok! Budapest - Étel/italSütit akarok! Budapest - BelsőSütit akarok! Budapest - Belső