Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest

3,2
étterem, gyorsétterem, önkiszolgáló
Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest
Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem BudapestSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak
2025.12.24-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2022. február 8.egyedül járt itt
Elvitelre kertem, rossz etelt adtak, amit csak otthon vettem eszre ugyanis nagyon sietesben voltam, idom mar nem volt visszavinni es a penztarnal meg azt szamoltak el, amit eredetileg kertem. A felcserelt etelt ki kellett dobnom, olyan rossz volt. Korabban voltam itt egyszer, de akkor ott helyben fogyasztottam es azt kaptam , amit kertem es az finom is volt. A fentiek miatt en tobbet biztos nem megyek.
2020. február 9.egyedül járt itt
Évek óta működő, közkedvelt, önkiszolgáló, gluténmentes étterem az Ecseri úti metrómegálló közvetlen közelében, az emblematikus toronyház földszintjén, ahol a 90-es években - főiskolai diákéveim idején - egy talponálló kocsma üzemelt (legalábbis mi az iskolatársakkal csak inni jártunk ide), csak "A Torony" néven emlegettük.
Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - BelsőSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - BelsőSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étlap/itallapSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Külső képSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Külső képSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Külső képSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Külső kép
Gyenge 2019. október 17.egyedül járt itt
Az adagok egyre kisebbek, gyakran ízetlenek, langyosak, túlárazottak, akár egy natúr rizsköret is. A grill zöldség túl olajos, egynemű. édesburgonya köret majd 800-ért, cserébe néhány pálcika a tányéron. Finom volt, de ennyiért félreáll az ember szája. Szép törekvés a minden mentesség, de nem árt az óvatosság.
Átlagos 2018. március 21.egyedül járt itt
Régen ezen a helyen Torony néven egy önkiszolgáló és egy fapados étterem állt. Mai állapotában szép tiszta, sokféle ételt lehet kapni. Nagy a sütemények és pudingok választéka. Ezek az sornak az ételkiadó sorral szembeni oldalán plexi ablakos szekrényekben vannak. Az adagok sajnos kicsik, és ízetlenek. Az asztalok agy L alakú keskeny világos teremben szoronganak.
2016. június 22.a párjával járt itt
Gyakori vendég vagyok itt, lisztérzékeny lévén nincs sok lehetőség étteremben enni, ezért nagy öröm volt, amikor megnyílt a hely. Minden allergén infó fel van tüntetve az ételeknél, ami nagyon jó.
Átlagos 2016. március 21.egyedül járt itt
A Szederinda éttermet már a megnyitása óta ki akartam próbálni, de valahogy mindig elmaradt. Minden tekintetben hiánypótló, egyrészt glutén- és „mindenmentes” étterem kevés van a városban, másrészt a környéken végképp nincs semmi, ahol egy tál meleg ételhez juthatna az ember.
Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - EgyébSzederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest - Külső kép