Tacos Locos Budapest

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Tacos Locos Budapest vélemények

2020. február 9.egyedül járt itt
Évek óta működő mexikói étterem a Nagykörúton. Tavaly nyáron emlékeim szerint kínáltak ebédmenüt, ami egyáltalán nem mexikói ételekből állt, ez kissé hiteltelenné tette számomra a konyhát, de azért úgy gondoltam, adok nekik egy esélyt.
Tacos Locos Budapest - BelsőTacos Locos Budapest - BelsőTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - BelsőTacos Locos Budapest - BelsőTacos Locos Budapest - BelsőTacos Locos Budapest - Étel/italTacos Locos Budapest - Étel/italTacos Locos Budapest - Étel/italTacos Locos Budapest - BelsőTacos Locos Budapest - BelsőTacos Locos Budapest - BelsőTacos Locos Budapest - BelsőTacos Locos Budapest - MosdóTacos Locos Budapest - BelsőTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - Külső képTacos Locos Budapest - Külső képTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - Külső képTacos Locos Budapest - Külső képTacos Locos Budapest - Külső képTacos Locos Budapest - Külső képTacos Locos Budapest - Külső képTacos Locos Budapest - Külső képTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - Külső képTacos Locos Budapest - Étlap/itallapTacos Locos Budapest - Külső kép
Szörnyű 2018. január 3.a párjával járt itt
A hely hangulata nem rossz a pincérnő kedvesen ajánlott nekünk tequilat kezdesnek csak azt felejtette el közölni hogy annyiba fog kerülni mintha egy üveggel vettünk volna tehát mint amennyibe az ételünk ami így is irreálisan túlárazott (még 30%os GastroCard igénybevételével is). A végösszegtől pedig egyenesen hatást dobtunk. Senkinek nem ajánljuk!
Kiváló 2017. november 13.családjával járt itt
Színházi előadás előtt mentünk be az étterembe, nagyon kedves, gyors kiszolgálás volt, szimpatikus személyzettel találkoztunk! ! ! Az étel kifogástalan volt, nagy adag, friss. Az étterem tiszta, a mosdó is ragyogóan tiszta volt. . . .
Szuper hely, nagyon tetszett, most voltunk itt először, de nem utoljára, az biztos! ! ! Tökéletes délután volt,
Szörnyű 2017. június 22.barátokkal járt itt
Barátokkal ugrottunk be egy gyors vacsorára előzetes tervezgetések nélkül. A probléma az itallal kezdődött, horchatát kértem, ami gyakorlatilag sima tej volt egy kis fahéjjal. Szóltunk, hogy ezt azért ne, ez íztelen tej, kérnénk helyette limonádét.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. július 4.a párjával járt itt
Kellemes hangulatú étterem. Már másodszor jártunk itt, és én most is csirkés burritót kértem, mint először, nekem bejött nagyon is. Nagy az adag az étel kinézetre és minőségre is jó. Nem tökéletes, nem fantasztikus csak simán jó!
Kiváló 2016. június 24.barátokkal járt itt
A barátnőmmel már rég ki szerettük volna próbálni egy mexikói éttermet, és véletlenül erre esett a választás. Hát nincsenek véletlenek! Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. A felszolgálók tökéletes leírást adtak az ételekről, így könnyen ajánlottak a kedvünkre valót. Hát nem volt csalódás, hisz nagyon jót ettünk!
Tacos Locos Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Gyenge 2015. július 10.a párjával járt itt
Csak egy kávéra ültünk be színház előtt. Én jeges kávét, a férjem latte macchiatot kért. Az italok kinézetre még el is mentek, s mentségükre legyen szólva, a tejszínhab igazi volt. A jeges kávét fahéjjal szórták meg, és telerakták jégkockával, nálam kicsit kiverte a biztosítékot. Visszaküldtem, hogy vegyék ki.
Szörnyű 2015. február 20.családjával járt itt
Családommal a torkos csütörtökre foglaltam asztalt névnapi vacsoraként. Este 7 órakor, a megjelölt időpontban ott voltunk az étteremben. A fogadó hölgy közölte, hogy csúszás van, a kedves vendégek nem akarnak felállni, tíz percet várni kell az asztalra. Mások is így voltak. Enyhítendő, felkínáltak egy pohárka tequilát.
Kiváló 2014. április 23.a párjával járt itt
Az étterem hangulata,kinézete és belvilága fiatalos,kedves jó hangulatra serkentő. Az étterembe érve tudtuk meg hogy színházjegyünkkel 20% kedvezményt kapunk. A kiszolgálás gyors,udvarias a pincér amint látta kedvesem virágát azonnal vázát hozott,megkérdezte milyen alkalom. "névnapi meglepi"érdeklődött milyen italt hozhat"grátisz" ajándékként.
Szörnyű 2013. október 14.a párjával járt itt
Számomra nagy csalódás volt ez az étterem! Előételnek nachost rendeltünk,a hozzá tarztazó csípősnek nevezett salsa szósz fel van vizezve, semmi íze nem volt így a szósznak. A párom burritot kért én pedig tacos tingát, mondanom sem kell, hogy az ezekhez járó salsa szósz ugyanúgy fel volt vizezve, az ételeknek semmi íze nem volt és még a pincér sem a jó modoráról volt híres!
Tacos Locos Budapest a térképen
1073 BudapestErzsébet körút 37-39.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • házhozszállítás • kisállat bevihető
H-V
mexikói