Teherán Büfé Budapest

4,2
büfé
Teherán Büfé Budapest
Teherán Büfé BudapestTeherán Büfé Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Teherán Büfé Budapest vélemények

2076
2020. január 14.egyedül járt itt
Betértem valamikor a József körúton ide, szóba is elegyedtünk a sráccal, és annyira jól vitt a kommunikáció, hogy pár perc múlva már azon merengtünk, hogy az iráni az nem arab ám! Mert, hogy sokan azt hiszik. Én meg mondtam, hogy magyar vagyok, de azért nem hülye ám, nagyon jól tudom, hogy az irániak nem arabok.
Teherán Büfé Budapest - Étel/italTeherán Büfé Budapest - Étel/italTeherán Büfé Budapest - Étel/ital