The Slang Pub Budapest

étterem, kocsma, pub
The Slang Pub Budapest
The Slang Pub BudapestThe Slang Pub Budapest
The Slang Pub BudapestThe Slang Pub Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

The Slang Pub Budapest vélemények

Szörnyű 2019. július 19., kollégákkal járt itt
A pincér, akinél külön-külön bemondtuk a fogyasztásunkat, az előttem fizető asztaltársam limonádéját nekem blokkolta. A blokkot összegyűrte, külön kérésre mutatta csak meg, mert sokalltam az összeget. Ekkor derült ki, hogy "nekem lett felütve" a limonádé, szó szerint így. Mintha nem ő csinálta volna.
2016. január 16.barátokkal járt itt
Mire a Slang pubba értünk, már elmúlt 11, a belső atmoszféra is elég nagy volt már bennünk. Megelégedtünk egy-egy pohár sörrel (Pilsner Urquell és HB búza), ami azt illeti, nem is nagyon volt miből választani. Legalábbis, ami a sört illeti. A pálinkák kifejezetten jók, a gyulai pálinkamanufaktúra és a békéscsabai Árpád is élvonalbeli főzde.
The Slang Pub Budapest - EgyébThe Slang Pub Budapest - Étlap/itallapThe Slang Pub Budapest - Étlap/itallap