Theo Papa Konyhája Budapest

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Theo Papa Konyhája Budapest vélemények

Szörnyű 2022. november 27.egyedül járt itt
A feltüntetett (alapjáraton is sok) másfél óra helyett 3 órát vártam az ételre, hideg, olajtól összeaszott krumpli és hal, ehetetlen volt. A gyümölcsleves is pokoli volt. Kaptam egy nagyon rossz tejbegrízt kárpótlásul, hát sokra mentem vele.
Szörnyű 2022. július 27.barátokkal járt itt
A rendelés 130 perc alatt érkezett meg a pizzák hidegek,szinte ehetetlenül kemémyek voltak.Az ajándék desszert nem érkezett meg,kérdésünkre a futár:Azt nem adták ide,de tudok helyette adni egy ilyet"....egy felbontott,megkezdett üditőt kinált...
Szörnyű 2022. július 4.barátokkal járt itt
Nekem az élményem az borzasztó volt, először is 1 óra helyett 3 és fél órát vártam a pizzámra, elrontották a rendelésemet, felhívtuk a supportot (angol nyelv elfogadott a helyen, és a főnök azt se tudja mi az a support) nem vették fel és még 1000 forintot lehúztak a kártyámról emiatt.
Szörnyű 2022. július 3.egyedül járt itt
2 órája várok egy frissen sültre és egy Pepsire. A foodpanda szerint 60 perc a kiszállítás. Több mint félórája hivom az éttermet a kutya se veszi fel a telefont.
Ha kaja is ilyen akkor a létező összes helyen eljárást indittatok ellenük. Elegem van az embereket nagyon drágán lehúzó éttermesekből.
Szörnyű 2022. május 26.egyedül járt itt
Úgy néz ki, hogy még nekem kellene elnézést kérnem, hogy tőlük rendeltem. Ha az étterem által alkalmazott futár(ok)nak nehezére esik a kiszállítást megjegyzés nélkül végezni akkor ne dolgozzon ebben a munkakörben, mert ilyen emberekre nincs szükség. Én még ilyen bunkó, f. . . p futárral életemben nem találkoztam.
Szörnyű 2022. május 9.egyedül járt itt
A lehető legrosszabb választás volt a mai ebédhez. . . 12:30-kor rendeltem meg az ebédemet ami 15:00-kor érkezett meg hozzám. Telefonon elérni lehetetlen az éttermet és a fokhagymás tejföl tetején ujjnyi vastagon állt az olaj ami nem volt túl gusztusos. . . Sajnos életem legnagyobb hibája volt innen rendelni, így valószínűleg nem is fogok többet.
Szörnyű 2022. április 21.a párjával járt itt
3 óra alatt sikerült kihozniuk két levest és egy főételt.
A telefont nem veszik fel, (szerintem soha), emailre sem reagálnak.
Az étel közepes minőségű.
Senkinek nem ajánlom.
Szörnyű 2021. július 25.a párjával járt itt
Miután rendeltünk 2 óra múlva jőtt a futár! A fasirt romlott volt majdnem saját lábán jött ki a Dobozból !! Hatalmas szörszál volt a krumplin!!! A futár le nyúlta a savanyut SENKINEK NEM AJÁNLOM A HELYET!!!! Patkány hely 2 szer kaptunk romlott ételt!!!
Theo Papa Konyhája Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2021. május 18.a párjával járt itt
2 óra alatt kimegyek a földekre, elvetem a búzát, megnő, learatom, feldolgozom, tésztát gyúrok belőle és megsütöm a pizzát. . nekik ennyi idő alatt az előre elkészített tésztát nem sikerült pizzává alakítani és kihozni. Felháborító, hogy senki nem veszi fel a k***tt telefont. sajnalom hogy nem lehet 0-s értékelést adni, így marad az 1.
Szörnyű 2021. április 19.a párjával járt itt
3 óra a kiszállítása, izetlen,sz.. az egész. Sehogy se nézki és semmilyen íze nincs. Grat az egész csapatnak. Remélem bezáratják az egész kócerájt