Tiltott Csíki Söröző - József körút Budapest

Ez a hely megszűnt!
söröző, bár
Tiltott Csíki Söröző - József körút Budapest
Tiltott Csíki Söröző - József körút BudapestTiltott Csíki Söröző - József körút Budapest

Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Tisza Hotel Szeged

Tiltott Csíki Söröző - József körút Budapest vélemények

2055
2019. december 8.egyedül járt itt
Ma este későn végeztem egy klubban, és hazafelé még enni is hajlandó lettem volna, de alig találtam valamit nyitva. Este 10 után, szombaton a legtöbb helyen sötétség, redőny, vagy már éppen takarítottak. Próbálkoztam volna a Fülemülében egy sólettel a Kőfaragó utcában, de morcosan kinéztek, mondák, esküvő volt, ma korábban zárnak.
Tiltott Csíki Söröző - József körút Budapest - MosdóTiltott Csíki Söröző - József körút Budapest - EgyébTiltott Csíki Söröző - József körút Budapest - BelsőTiltott Csíki Söröző - József körút Budapest - EgyébTiltott Csíki Söröző - József körút Budapest - BelsőTiltott Csíki Söröző - József körút Budapest - Étel/italTiltott Csíki Söröző - József körút Budapest - Belső
2019. március 25.barátokkal járt itt
Nagyon szeretem a Csíki sört és az erdélyi ételeket, ezért külön kuriózum, hogy megnyílt ez a hely. A Csíki termékek teljes palettája megkóstolható és az étel kínálat is hétről hétre bővül. Nagyon finom minden, és megalapozza a jókedvet és a hangulatot. Ami kevésbé tetszett hogy minden elég drága.