Tinódi Pékség Budapest

2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Tinódi Pékség Budapest vélemények

Gyenge 2023. március 8.gyerekekkel járt itt
Megnyitás óta vagyok törzsvásárló a Tinódiban, mivel a környéken lakom. Nagyon sok pénzt ott hagytam már. Fél éve lett két kutyusom és sétáltatás közben szoktunk arra járni nagy körútak közben, a kutyusok is én is szeretjük a juhtúrós pogácsát, de sok egyéb mást is veszek. Több ismerőst is vittem oda.
Szörnyű 2023. január 6.gyerekekkel járt itt
6 napja, hogy ide költöztem a családommal a telepre. Láttam a pékség előtt a hömpölygő tömeget gondoltam én is sorba állok. Bár ne tettem volna ! ! ! ! ! A pultos nők undorítóan viselkednek ! ! ! ! A kenyerük meg egyszerűen pocsék! ! ! Kértem a kenyér szeletelését de a nő közölte, hogy vágjam otthon össze.
Szörnyű 2020. február 16.a párjával járt itt
2020. február 15-én, szombaton délelőtt mentünk be párommal a pékségbe. Egy-két dolgot (puffancs, kalács) vettünk elvitelre, helyben fogyasztásra pedig 2 gesztenyepürét kértünk. Sajnos azt tapasztaltuk, hogy az eladók stílusa, a vevőkkel való kapcsolata minősíthetetlen, olyan, amit szerintem egy üzlet (pláne vendéglátó hely) sem engedhet meg magának.
2018. szeptember 1.egyedül járt itt
Tipikus lakótelepi pékség a József Attila lakótelepen, az Ecseri úti metrómegálló közelében. Vagyis nem. . . annál sokkal jobb. Nem kézműves, nem újhullámos, nem újragondolt, de megfelelő, változatos kenyér, péksütemény, édes és sós aprósütemény kínálattal rendelkező pékség, mindez barátságos árfekvésben.
Tinódi Pékség Budapest - Külső képTinódi Pékség Budapest - Étel/italTinódi Pékség Budapest - BelsőTinódi Pékség Budapest - Étel/ital
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2018. július 15.családjával járt itt
Vasárnap délutáni fagyizás célpontja volt. Kp 10-12 féle fagyi, kedvező áron 220 Ft/5 dkg.
Az eper-citrom variáció kellemesen hüsítő volt. Akikkel voltam, szintén meg voltak elégedve választásukkal. A pékség előtt napernyők alatt el lehet fogyasztani a fagyit. Aki itt lakik, a József Attila lakótelepen, érdemes ezt a fagyizót választani. Ár/érték /minőség korrekt.
Legközelebb a pékárut is kipróbálom.
Kiváló 2016. január 20.egyedül járt itt
A külvárosi pékségek nagy meglepetést nem szoktak okozni. A kenyér jellemzően friss, felfújt és végső soron élvezetes, hisz a friss kenyér mindig finom, a péksütemények is ütnek egy korrekt élvezhetőségi szintet. A Tinódi ennél többet teljesít.
Tinódi Pékség Budapest - Étel/italTinódi Pékség Budapest - Étel/italTinódi Pékség Budapest - Külső képTinódi Pékség Budapest - EgyébTinódi Pékség Budapest - Külső kép