Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
Trattoria Pomo D'Oro BudapestTrattoria Pomo D'Oro Budapest
Trattoria Pomo D'Oro BudapestTrattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
Grazie e arrivederci!

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 8.családjával járt itt
Felul mulja a a hazai etteremek nagy tobbseget! Minden kivalo, a kiszolgalas, rendkivuli figyelem, szakertelem-borhoz es etelhez, fantasztikusan megkrealt , es megis fogyaszthato, izletes etelek, magas es itthon nem megszokott szinvonal! Csodalatosan megtervezett, kialakitott enterior!
Mindenrol csak szuperlativuszokban lehet beszelni!!!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. július 10.családjával járt itt
Négyen érkeztünk vacsorára az étterembe, egyikünk nemrégiben töltött évet, ezt kivántuk megünnepelni együtt egy olasz étteremben az ünnepelt kivánsága szerint. Az étterem elegáns, tiszta, stilusa valóban emlékeztet az elegánsabb olaszországi éttermekhez. Az árnivó magas, a kinálat böséges. Háromfogásos vacsorával nagyon elégedettek voltunk.
Kiváló 2017. június 20.a párjával járt itt
Évfordulónkat ünnepeltük itt Párommal. Igazán olaszos hangulatú, kívülről is szép étterem. Sajnos mivel közel telt ház volt, így nem sétáltam végig az egész éttermen, mert a bejárathoz közel foglaltak nekünk asztalt, de amit láttam az tetszett.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 4.barátokkal járt itt
Budapesten az egyik legjobb olasz étterem, az már egyszer biztos.
A hangulat nagyon családias.
Finomak a boraik.
A kedvencemet ettem, tenger gyümölcseit. Friss, ízletes, fantasztikus.
A desszerteket érdemes még megemlíteni. Ínycsiklandozó volt az összes.
Nekem nagyon ízlett minden és nem volt annyira vészes árban sem.
Biztosan vissza fogok még térni.
Gyenge 2016. október 1.gyerekekkel járt itt
Álmom volt hogy egyszer egyek egy jó kis olasz étteremben itthon is. Az árakról tájékozódtam, tudtam mire számíthatok, nem lepődtem mikor megláttuk az étlapot. De mikor a pincér szól a páromnak, aki egy bizonyos tészta ételt szeretett volna enni, hogy szerintem ne ezt válaszd, mert ez neked kevés lesz majd rábök egy másik, hasonló tésztára, ami igaz picivel drágább, de az jó lesz.
Szörnyű 2016. február 16.a párjával járt itt
Nem értem a sok pozitív visszajelzést. A terítő koszos volt mikor már odaértünk pedig cserélik őket vendégenként, a pohár meg volt repedve, a zenétől nem hallottam a páromat. Sőt az asztalok olyan szélesek, viszont olyan közel vannak egymáshoz, hogy közelebb ültem a szomszéd asztalnál ülőhöz mint a saját páromhoz.
Ezüst fokozatú értékelő
2015. augusztus 17.barátokkal járt itt
Négyesben barátokkal esti beszélgetős vacsorázós hely volt a cél. A beszélgetés és a vacsora is megvolt, de picit többet vártunk a hely híre és a látvány alapján. Az ételek finomak voltak, de messze nem kiemelkedőek, a kiszolgálás az árakhoz méltóan nem rossz, de sok hasonlóan árazott étterem közül inkább átlagos.
Kiváló 2015. augusztus 17.családjával járt itt
Autentikus minden ízében! Látvány, illat, íz, kiszolgálás, hangulat! Kiváló. Igazi kis Itália Budapest szívében. Itt kapható a legjobb focaccia rozmaringgal, fokhagymával. A papfojtó tésztájuk flambirozva egy nagy darab sajtban felejthetetlen. De a csoda miután jól laktál, az utca túloldalán a fagylaltozó!
Kiváló 2014. május 15.a párjával járt itt
Ha belépek erre a helyre, elfelejtem minden gondom! A leveseket érdemes megkóstolni, igazi ízélmény az olasz tészával. A fő fogások közül igazán nehéz választani. Mikor először jártunk itt, úgy gondoltam a húsleves és a kacsamell szeletek után, hogy ennél finomabb már nem is lehet. És akkor a pincér ajánlására megkóstoltam a gorgonzolás csokitortát.
2014. május 6.barátokkal járt itt
Eredeti olasz ízek. A hely maga nagyon hangulatos, a felszolgálók is nagyon udvariasak, az ételek egyszerűen fantasztikusak. Imádom az olasz konyhát, és ha ilyet kívánok akkor mindig ide megyünk. . . Én éltem olaszországban és ezért is imádok ide járni ,mert mindig eszembe jutatja azokat a régi szép időket, amikor még ott éltem és ott jártam el éttermekbe.
Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen
1051 BudapestArany János u. 9.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték
H-V
olasz