Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
Trattoria Pomo D'Oro BudapestTrattoria Pomo D'Oro Budapest
Trattoria Pomo D'Oro BudapestTrattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
Grazie e arrivederci!

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

Kiváló 2014. április 20.családjával járt itt
Nagyon kellemes vacsorát költöttünk el az étteremben. A pincér mindenre ügyelt és seregnyi tanáccsal látott el minket. Olyan érzésünk volt, mintha csak miattunk lett volna ott, de csöppet sem éreztük tolakodónak. Az ételek mind finomak és szépen tálaltak voltak az előételtől a desszertig.
Kiváló 2014. április 9.barátokkal járt itt
Nagyon jó hangulatú olasz étterem! Nagyon tetszett a berendezés, a pincér közvetlen és barátságos hozzáállása, a segítőkészsége az étel kiválasztásánál. Az ételek rendkívül minőségiek, a séf igen hozzáértő. A fogások között pont elegendő időt hagytak. Nagyon jó helyen van az étterem, könnyedén megközelíthető tömegközlekedéssel vagy a helyieknek gyalog.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 6.barátokkal járt itt
Személy szerint rajongok a tengeri ételekért. Legyen az rák, kagyló, hal. Ez az étterem nekem maga a Paradicsom. A kiszolgálás mindig nagyon kedves és udvarias. Szimpatikusak a pincérek.
Az ételek első osztályúak. Tényleg Olaszországban érezheti magát itt az ember. Mindenkinek ajánlom aki szereti a finom olasz ízvilágot és a kellemes borokat.
Kiváló 2014. március 4.barátokkal járt itt
Barátokkal látogattunk el egy vacsora erejéig. A pincér az első pillanattól kezdve a helyzet magaslatán állt. Kedves volt, segítőkész és nem tolakodó. Az ételek tökéletesen voltak elkészítve, a halamat előttem filézték. Már a szertartás is megért egy "misét".
Egyszer mindenkinek ki kell próbálni!
2014. február 19.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Meglepett, hogy vasárnap délben teltház volt. Hangulatos étterem, hangulatos zenével. Az ételek nagyon finomak voltak, igaz arányában drágák. A mi asztalunkhoz jutott pincér nem volt valami kedves, megérkezésünk után kb.
2014. február 14., kollégákkal járt itt
A munkahelyemhez nagyon közel esik ez az étterem, többször ebédeltünk már itt a munkatársaimmal, persze nem egy átlagos napon, mert ahhoz túl magas az árfekvése. Olaszos ételek, olaszos hangulat, minden erre emlékeztet. A pincérek udvariasak, forognak a vendégek körül.
Trattoria Pomo D'Oro Budapest - BelsőTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - MosdóTrattoria Pomo D'Oro Budapest - MosdóTrattoria Pomo D'Oro Budapest - MosdóTrattoria Pomo D'Oro Budapest - BelsőTrattoria Pomo D'Oro Budapest - BelsőTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - BelsőTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étlap/itallapTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étlap/itallapTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étlap/itallapTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étlap/itallapTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étlap/itallapTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső képTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső képTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső képTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső képTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. február 12.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos étterem. Már belépve hozza az olasz stílust, amit imádok: olasz zene szól, olaszos dekoráció, és az illatok is ezt idézik. Nagyon tetszett benne, hogy friss alapanyagokból dolgoznak, ez érezhető az ételek ízén. A pincérek nagyon készségesek és kedvesek. Az adagok elfogadhatóak, bár én kisétkű vagyok, úgyhogy ez nem biztos, hogy mérvadó.
Kiváló 2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Nekem ősszintén nagyon tetszett a hely,gyerekkel voltunk és a türelmük a kedvességük is jó volt,amit a gyerek kért azt állították össze. Csendes hangulatos kis vendéglő. Az étel is finom volt ha nem tudtunk választani segítettek elképzelés szerint és jól össze rakták. A pincérek ahogy kell kedvesen udvariasan tették a dolgukat.
Trattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/ital
2013. december 17.a párjával járt itt
Sokszor ettem már ezen a helyen, anno garázsnak hívták-a sajttortájuk egyedülálló volt, előtte meg nem tudom már mi volt a neve. A hétvége kicsit már-már zsúfolt érzetet kelt és valljuk be ilyenkor a sznobizmus is felüti a fejét, de hétközben egy teljesen elfogadható és jó étterem.
2013. november 10.a párjával járt itt
2013. november 09-én voltunk itt 4-en egy korai vacsorára. Asztalt foglalnunk kellett, mivel szinte mindig telt ház van. A hely maga nagyon kellemes benyomást keltett. Barátságos volt az atmoszférája.
Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen
1051 BudapestArany János u. 9.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték
H-V
olasz