Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
Trattoria Pomo D'Oro BudapestTrattoria Pomo D'Oro Budapest
Trattoria Pomo D'Oro BudapestTrattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
Grazie e arrivederci!

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. október 21.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk alkalmából foglaltam ide asztal, egy októberi hétfői napra. Meglepetésemre az étterem vacsora időben telt házas volt. Profin felépített hely, profi csapat. Kicsit sok volt a "jóból" olyan, mint a tulaj. . . Felszolgálónk is kicsit "sok" volt, de profi. Nem voltunk partnerei a humorának.
2013. szeptember 18.családjával járt itt
Alapvetően igen jó, de nem hibátlan hely a Pomo d'Oro. Pizza kifogástalan, pasta szintén, húsok, halak tekintetében már vannak döccenők. Árak magasak, de minőséget adnak érte. Az atmoszférára megadtam a maximális pontszámot, hasonlóan szépet, izgalmasat, vibrálót láttam már, de szebbet, meggyőzőbbet nem. A borválaszték is meggyőző.
Trattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/ital
Kiváló 2013. szeptember 1.a párjával járt itt
Többször voltam már ebben az étteremben. Amit szeretnék kiemelni,az a fantasztikus felszolgálás. Nagyon tetszik,ahogy csinálják,figyelmesek,humorosak,de nem tolakodók. Igazán ez az,ami visszavisz ide. Talán külön válogatás van?
Persze remek az étel-ital és a capuccinójuk jobb,mint Itáliában! :-)Ha valaki biztosra akar menni,csak ajánlani tudom a helyet!
Kiváló 2013. július 26.barátokkal járt itt
Imádom az olasz ételeket, az ízvilágot és a hangulatot. Egyszer jártam Olaszországban, és már akkor szerelmes lettem az olaszok életstílusába. A Trattoria azt az érzést keltette bennem, mintha most is ott lennék. Az ételek nagyon finomak, házias jellegűek, de a steaktől kezdve a kagyló is megtalálható ( hozzáteszem nagyon finom).
2013. július 19., üzleti partnerrel járt itt
Egy régi üzlettársammal kerestük fel az éttermet, és nagyon kellemesen éreztük magunkat. A pincérek roppant készségesek voltak és a többi étteremtől eltérően nem kőröztek keselyű módjára az asztalunk körül. Éppen csak egy kicsivel kellett többet várnunk a fogásokra, amiket rendeltünk, ám az íz és a minőség bőségesen kárpótolt minket ezért.
Kiváló 2013. július 17.a párjával járt itt
Egy nagyon hangulatos vacsorát költöttem el a párommal, ebben a valóban "ízig vérig Olasz" étteremben. A felszólgálók nagyon barátságosak voltak és pontosan tudták, hogy meddig mehetnek el a humoros kedvességgel. Készséggel segítettek választani, a számtalan (számunkra ismeretlen) Olasz finomság közül.
Kiváló 2013. június 10.a párjával járt itt
Párommal látogattam el az étterembe, mindketten teljes mértékben meg voltunk elégedve a hellyel, mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek minősége kiváló volt. Magam kicsit válogatós vagyok, de nagyon ízlett minden étel, amit ettem :) Aki megy, annak érdemes előre asztalt foglalnia, tele volt az étterem hétköznap este. Egészen biztos, hogy vissza fogunk még látogatni.
Kiváló 2013. június 7.családjával járt itt
Többször is jártam már az étteremben, az első alkalom óta ez a kedvenc éttermem Magyarországon. Igaz az áraik húzósak, de az ételekre ránézve érthető, itt nem nutriával vannak keverve a húsok, nagyon jó alapanyagokat használnak. Ha valaki már járt Olaszországban annak az első gondolata az étterembe belépve, hogy tipikus olasz étterem (nem az a magyarországi pizzázó, persze azok is jók, de ez más).
Kiváló 2013. május 7.barátokkal járt itt
Három alkalommal jártam itt ! Minden alkalommal kiváló ételeket kaptunk! Minőségi ételek és egyedi izek! Sok olaszországi étteremnél jobb az biztos! harmadik alkalommal már nehezen tudtam választani. Nekem nem bőséges az étlap, de ez lehet hogy csak egyéni problem. A kiszolgálás kiváló! Az étterem ismert tulajdonosa is barátságos és közvetlen volt!
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2013. május 6.barátokkal járt itt
Budapesten Pizza csak a Pomo D'Oro! Imádjuk. Nem olcsó, de szenzációs a menü. Javaslom mindig foglalni kell asztalt. Eddig ahány alkalommal voltunk szinte nem volt üres asztal. Soha rossz tapasztalatunk nem volt, az előételek változatosak, minden nagy adag. A tészták, pizzák nagyon finomak. A főételek, a húsok halak, minden no és a desszert, nagyon nagyon finom.
Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen
1051 BudapestArany János u. 9.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték
H-V
olasz