TRIO Pizza - Újpest-Központ Budapest

07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

TRIO Pizza - Újpest-Központ Budapest vélemények

2019. február 5.egyedül járt itt
Három éve írtam először erről a helyről, így megérett az idő egy újabb értékelésre. Őrzi népszerűségét a pizzázó, szinte mindig állnak előtte, de a gyors kiszolgálásnak hála kígyózó sor soha nem alakul ki. A nagy forgalom miatt nincs ideje kihűlni vagy kiszáradni a pizzának, így általában friss és ropogós a pizza, a feltét nagysága a szerencsétől függ.
2016. április 1.egyedül járt itt
Az aluljárón áthaladva többször megálltam egy-egy pizza szeletre, amikor megéheztem. 200 Ft-ért elűzheti az ember az éhségét, 400 Ft-ért két szelet pizzával már jól is lehet lakni. A délutáni órákban sokan vásárolnak itt , ezért ahogy elkészül a pizza, ami 4-5 ízben kapható, felszeletelés után el is fogy, nem tud kiszáradni, mindig friss.