Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest

4,3
étterem, önkiszolgáló, all inclusive
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest
Trófea Grill Étterem - Király utca BudapestTrófea Grill Étterem - Király utca Budapest

Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
2025.04.01-ig
Art Hotel Zalakaros

Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest vélemények

Szörnyű 2023. október 28.barátokkal járt itt
Barátom születésnapját ünnepeltük. Életem egyik legrosszabb élménye. Érkezésünkkor egy külföldi társaság ököllel ütötte a bejárati ajtót. Később egy csapatot ültettek mellénk akik behoztak egy üveg royal vodkát és totál részegre itták magukat majd az asztal alá hánytak. Mindeközben a telefonjukról Dögös Robit hallgattak cigivel a szájukban.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. május 2.családjával járt itt
Gyermekeim leptek meg ezzel a vacsorával az 50. szülinapomra. És valóban igazi meglepetés volt, mert nem számítottam erre a külön ajándékra. Egy kiváló fürdőzés után jöttünk ide. Maga a hely nem túl nagy, de a választék, a személyzet kiszolgálása, szíve, még a rohanásban is annál nagyobb.
Kiváló 2022. augusztus 25., csoporttal járt itt
Keresztelőre voltunk hivatalosak és az Étterem adott otthont a megvendégelésnek. Nagyon sokféle étel, finomabbnál finomabbak, az előételtől kezdve a desszertekig minden megtalálható volt. Nagyon kedvesen az asztalon kis falatkákat, frissen sült pizza kóstolót kínáltak, friss limonádéval. A látványkonyha lenyűgöző volt.
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Király utca Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Király utca Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 18.gyerekekkel járt itt
Mi azok csoportjához tartozunk, akik az étlapon először a jobb oldali sávot futják át szemükkel. Vigyázva vagyonkánkra választunk ételt és italt. … De itt nincs étlap! Nincs jobb oldali oszlop! Időkorlát van és egy összeg. Cserébe rengeteg étel. Öten vagyunk testvérek. Amire szükségük volt, szerény keretek között megkaptuk.
Kiváló 2019. május 3., kollégákkal járt itt
Tegnap megint egy csodàlatos dèlutànt töltöttünk el az étteremben. A volt kolleganőmmel. Minden nagyon jó volt. A szemèlyzet udvarias. kaja bősèges ès nagyon finom.Mi minden hónapban eltöltünk egy dèlutànt ebben az étteremben. Csak ajànlani tudom mindenkinek.
2019. március 2., csoporttal járt itt
Szülinapot ünnepeltünk a Király utcai Trófeában. Este 9-re érkeztünk és egy benti asztalt kaptunk, 8 főre. A kiszolgáló srác egész végig nagyon vicces volt. Elkezdődött a nagy kajálás. . . rengeteg étel közül tudtunk válogatni, először azt sem tudtam mihez nyúljak. :) Több nagyobb létszámú csoport ült mellettünk, így kissé szétkiabáltuk magunkat azalatt a 3 óra alatt!
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest - Belső
Átlagos 2018. május 30., csoporttal járt itt
Meghívásra jártunk újra a Trófeában, meglepve (illetve nem is annyira meglepve) láttam, hogy a korábbiakhoz képest nem nagyon van min meglepődni.
2018. május 12.családjával járt itt
Egy vasérnapi ebédet terveztünk elkölteni az étteremben. Én még sosem jártam itt, nagyon kíváncsi voltam. Nem okozott csalódást a hely. A választék bőséges, az ételek finomak voltak. A személyzet nagyon gyorsan és zökkenőmentesen végezte a dolgát. Két dolog van, amit negatívumként említenék meg.
2017. január 22.családjával járt itt
Nemrégiben írtam értékelést az étteremlánc Szerémi úti étterméről, a Király utcait legjobban úgy tudnám jellemezni, hogy ennek a kisöccse, az étterem méreteiben és a kínálatban is. Az előétel kínálat kevesebb, és kedvencemet, a tatárbifszteket itt kis köpet adagokban teszik ki, ami gyorsan elfogy, háromszor kellett kimennem "vadászni", mire sikerült szereznem egy adagot.
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Csak pozitív élményekről számolhatunk be. Ünneplésünket megkoronázta az étterem. Fejedelmi ízek, széles választék kényeztetett minket. Az előzékeny személyzet halkan, észrevétlenül tette a dolgát. A különteremben folyvást szülinapi köszöntőzene csendült fel, és mi is elterveztük, hogy a következő szülinapot valamelyik Trófeában ünnepeljük.
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest a térképen
1061 BudapestKirály u. 30-32.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • brunch • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V