Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Napi árak reggelivel
Centrooms Hotel Eger

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Kiváló 2016. október 20.gyerekekkel járt itt
A budai egység után kipróbáltuk a zuglói Trófeát is. Itt már okosabbak voltunk és foglaltunk asztalt. Az asztalunk ugyan kicsit sötét helyen volt, de sebaj. Süttettem a szakáccsal tengeri herkentyűket és húsokat egyaránt. Micsoda óriási választék van is minden ételcsoportból és van rá 3 órád, hogy beegyél belőlük.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Regota bevallt helyunk a svedasztalos csaladi osszejovetelekhez Probaltunk mas Trofea Ettermet is, de ez lett a nyero. A vasarnapi menuben sushi, tatarbifsztek, szaritott sonka, 4-5 fele leves es 5-6 foetel mellett oriasi a frissen keszitett grill valasztek steakkel, halakkal, libamajjal.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 1.barátokkal járt itt
Több mint 15 éve jártam először a Zuglói Trófeában, akkoriban nyílt, és ez volt az első étterme a láncnak. Kiváló ár-érték aránya miatt akkor is nagyon kedveltem, később a hízástól való félelmem miatt kerülni kezdtem a svédasztalos étkezéseket. Nemrég egy baráti társasággal voltunk itt újra, és ismét remekül éreztük magunkat.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. június 8., kollégákkal járt itt
Az étterem nagyon hangulatos és tágas. A kiszolgálás udvarias és gyors. A kolléganőimmel június elején leánybucsút tartottunk a vendéglőben . Mindenki meg volt elégedve az ételek minőségével, valamint azok választékával. A bőség zavara helyzet adta magát, mivel nem tudtuk, hogy mit együnk és főleg, hogy mennyit.
Kiváló 2016. május 19.barátokkal járt itt
Közèpiskolai èveink mèltó lezárásár ünnepeltük itt, jómagam es a hőn szeretett 13C többi becses tagja. A hely hangulatos ès mindenki tökèletesen elfèrt. Az ott dolgozók mind kedvesek voltak es figyeltèk minden egyes kívánságunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. május 16.családjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben, de legutóbb a férjem születésnapját ünnepeltük. Bőséges választék, finom, változatos ételek. A kiszolgálás remek, a pincérek udvariasak. A tortás-zenés szülinapi bevonulás is tökéletes volt. Hideg időben szeretjük az étterem előtti forralt borozási lehetőséget.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Párommal évfordulónkat ünnepeltük a Trófea étteremben. A fogadás a pincérek kedvessége a finom ételek sokasága és íze elvarázsol egy "habzsi dőzsi" mennyországba. 4-5 féle hideg előétel közül választhattunk és, ami kimondottan tetszett, hogy a finom magyar ételek mellett megtalálható náluk a sushi.
2016. március 18.barátokkal járt itt
Nem is olyan régen jártuk ott farsangi bulin. Sztárvendég Gáspár Laci volt. Igen keveset énekelt,de viszont kedves volt. A hangulat is jó volt egy darabig mert a dj nem a legjobb. A helyiség szűkös pláne,hogy tele tömték asztallal. Így nem nagyon volt tánctér. Maga az étterem sötét lehetne világosabb is. A kiszolgálás jó volt. Az ételek is finomak és bőségesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. február 23.gyerekekkel járt itt
Bőséges, finom ételeket ehettünk. A frissen sültekért elég sokat kellett sorban állni, de megérte a várakozást, mert isteniek voltak. A helyiség maga elég szűkös, gyertyafénnyel lehet hangulatossá tenni egyébként nagyon sötét. A felszolgálás profi, figyelmesek. Időnként érkezett a szülinaposoknak egy-egy torta.
Kiváló 2016. január 6., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal szerveztük ide az évzáró vacsorát. A hely kicsit zsúfolt, de nagyon hangulatos. A zsúfoltság csak első látásra rémisztő, amint elhelyezkedik az ember és megkóstolja az ételeket, többé eszébe sem jut. Az ételek változatosak és finomak, a grill választékot több szakács, több vaslapon süti, ezért nem kell sokáig várni.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen
1145 BudapestErzsébet királyné útja 5.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi