Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Kiváló 2013. szeptember 16.barátokkal járt itt
Nagyon finom ételek, a kiszolgálás első osztályú, nagyon hangulatos, árban nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom, ha Budapesten járunk, akkor mindig bemegyünk megebédelni. A születésnapomra tortával leptek meg, aminek nagyon örültem. Az ételek nagyon ízletesek és változatosak, nagyon szépen vannak feltálalva, nagyon gusztusosak. A hangulat felejthetetlen.
Kiváló 2013. augusztus 27.családjával járt itt
tobbszor voltunk a trofea grill ettemem tobb ettermebe. Mi tobbszor, megallapitotuk, hogy ez az etterem, mind kozul a leg jobb. ITT nyugodt, hangulatos, jo legkorben tudjuk elvezni, a jo izlesesen,elrendezet,ettelek kinalatat. A szuletes napokat,vagy csak ha,jot es kellemes,ettkezest szeretnenk nem kerdes hogy az ettermet valasztjuk, itt meg nem csalodtunk.
Kiváló 2013. augusztus 22.barátokkal járt itt
Kiváló ételek, valamint kedves, udvarias kiszolgálás! Több alkalommal is jártam ebben az étteremben, névnapomat, születésnapomat, sőt 2011-ben a nyugdíjas búcsúztatómat is itt tartottam. Az ételkínálat fantasztikus és nagyon ízletes, itt mindenki megtalálja az ízlésének megfelelőt. A pincérek barátságosak és gyorsak.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Egyéb
Kiváló 2013. augusztus 15.barátokkal járt itt
Gyakran járunk ide társasággal,reméljük, hogy még igen sokáig megtehetjük. Csupa jót tudok csak írni. A kellemes élmény már a fogadtatással kezdődik. Régi ismerősként fogadnak és kísérnek asztalunkhoz , mosolyogva. A választék minden igényt kielégít. A felszolgálok lesik kívánságainkat és pillanat alatt teljesítik azokat.
Kiváló 2013. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Évek óta ebben az étteremben tartjuk a családi szülinapokat és egyéb családi ünnepeket és még sohasem csalódtunk. Az ételek és a kiszolgálás is kifogástalan. Nagy a választék,jó ízüek az ételek, mindenki találhat kedvére valót. A pincérek gyorsak és udvariasak, rendszeresen jönnek és kérdezik, hogy kérünk-e még valamit inni. Ajánlom mindenkinek! ! !
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 50 hasznos szavazat
Kiváló 2013. július 29.a párjával járt itt
Kellemes vacsora szülinappal egybekötve!
Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet! Jól megközelíthető helyen van. Bőséges a kínálat, kedvesek a felszolgálók, és ha szülinapja van valakinek még tortát is kap, amit persze haza is vihet, ha már nem tudnák megenni. :-)
Mindenkinek ajánlom ha egy kellemes svédasztalos ebédet vacsorát szeretne eltölteni családjával vagy barátaival!
Kiváló 2013. július 9.családjával járt itt
Ez az étterem csúcsszuper ! ! ! ! Többször jártunk már itt, családdal, munkatársakkal. . . mindig jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak, a kínálat bőséges, külön dicséretet érdemel, hogy a röviditalokon kívül az alkoholos italok fogyasztása is benne van az árban. A személyzet kedves. Nemrég a lányom 25.
Kiváló 2013. május 17.családjával járt itt
Csúcs szuper,finom ételek! Jó kiszolgálás. Bátran ajánlom mindenkinek! :) *5-ös. Minden finom volt,nagyon kedves a személyzet! Kislányom 3 órán keresztül úgy elvolt,mint még soha! :)Szülinapot ünnepeltünk ,kaptunk a végén egy finom tortát is,nagyon hangulatos és barátságos volt!
Kiváló 2013. április 27.gyerekekkel járt itt
Finom, változatos ételek, figyelmes kiszolgálás, arról nem beszélve, hogy a gyermekeket is "emberszámba" veszik, nem néznek át rajtuk! A férjem diplomaosztójakor tortával köszöntötték, de halotti tort is tartottunk már itt, amit kellő diszkrécióval és megértéssel kezeltek. Bátran ajánlom, nem fog csalódni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
Kisfiam születésnapját ünnepeltük itt a családdal. Igazán rugalmas személyzet, mivel egy órával az ebéd előtt foglaltunk asztalt, és még tortát is tudtak adni az ünnepeltnek. Bőséges svédasztalos ellátás. Annyit ehetsz és ihatsz, amennyi belédfér. Itt nem csalódtunk. Remélem még eljutok ide, mert minden fogás ízlett.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen
1145 BudapestErzsébet királyné útja 5.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi