Tüköry Étterem Budapest

Tüköry Étterem Budapest
Tüköry Étterem BudapestTüköry Étterem Budapest
Tüköry Étterem BudapestTüköry Étterem Budapest

Tüköry Étterem Budapest bemutatkozása

Éttermünk a belváros szívében a banknegyedben található. A hold utcai piachoz közel a Batthyányi örökmécsestől mindössze 1-2 percre és a Parlamenttől 8 perc sétára helyezkedik el. Vendégeinket magyaros ételek kínálatával várjuk.
Étlapunk egy része hetente megújul. Ebédidőben 3 menüből vállaszthatnak, melyeknek főételei naponta változnak.

Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval
2024.12.29-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz

Tüköry Étterem Budapest vélemények

2022. január 22.egyedül járt itt
A Tüköry Vendéglő évtizedek óta egy stabil pontot jelent az 5. kerületben, a Banknegyedben. 1958 óta működik itt ez az étterem, persze azóta a tulajdonos és a személyzet sokat változott, bár a jelenlegi szakácsnő már 25 éve főz itt. Szerintem a belső tér már több mint 30 éve ugyanilyen, faburkolat, a falak mentén boxos elrendezés, piros-fehér kockás abrosz, a falakon régi képek és üvegek.
Tüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - EgyébTüköry Étterem Budapest - BelsőTüköry Étterem Budapest - Külső képTüköry Étterem Budapest - Étel/italTüköry Étterem Budapest - Étlap/itallapTüköry Étterem Budapest - BelsőTüköry Étterem Budapest - Étel/italTüköry Étterem Budapest - Külső képTüköry Étterem Budapest - Külső kép
2020. október 4.a párjával járt itt
Hat éve fordultunk meg itt utoljára, akkor írtam értékelést az étteremről. A lényeg sokat nem változott, a belső az elmúlt harminc év alatt változatlan maradt, a növekvő turista forgalom miatt a piros kockás design a magyaros ételekkel nem is igényel változást.
Tüköry Étterem Budapest - Étel/italTüköry Étterem Budapest - Étel/ital
2015. április 1., kollégákkal járt itt
A Tüköry étterem a Hold utcai piac mellett már sok éve működő kisvendéglő. Amikor belép az ember, mintha egy másik időbe és helyszínre csöppenne. Engem a 70-80-as évek vidéki kisvárosi hangulatát juttatta eszembe. 2-4 személyes asztalok, a falaknál boxos beülők. A falakon az egyik oldalon Szász Endre festményei, a másik oldalon francia szecessziós hangulatú plakátok vannak.
2014. november 1.a párjával járt itt
Egy október végi este látogattuk meg az éttermet párommal. 1990-1995. körül sokszor ebédeltem itt, az elmúlt 20 év alatt sem változott sokat, a belső az 1980-as éveket idézi. Az ételválaszték is a régi, a hely specialitása továbbra is a kiváló csókakői kolbászleves, amit máshol sehol sem ettem.
Tüköry Étterem Budapest - Étel/italTüköry Étterem Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. szeptember 30.egyedül járt itt
Gyakran járok a környékre ebédidőben, ennek a célnak tökéletesen megfelel a hely. Jó minőségű és mennyiségű ételek, változatos menü, normális kiszolgálás és elfogadható árak jellemzik az éttermet. A tisztasággal sem volt eddig problémám, bár a mosdóban még nem jártam.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 17.barátokkal járt itt
Jó élményekkel távoztunk a Tüköryből, ezért örömmel ajánlom másoknak is. A kiszolgálás figyelmes és gyors volt. A menüsor a klasszikus piroskockás-éttermes menü, semmi csiricsáréság. . . :-) Az ételek ár-érték aránya szerintem kifejezetten jó, és a fogások nagyon ízletesek. Az adagok nagyon nagyok. Az előző értékelővel ellentétben én örömmel ajánlom mindenkinek.
Szörnyű 2013. március 26.barátokkal járt itt
A legrosszabb budapesti étterem, amiben valaha jártam. A hús hideg és rágós, a hasábburgonya a legolcsóbb mirelit és tocsog az olajban. A saláta fonnyadt, muzeális zöldségekből készül, az italra húsz percet kellett várni. Az üveges sörök is melegen érkeznek. Az ételt visszaküldtük, csak az italokat fizettük ki.
Tüköry Étterem Budapest a térképen
1054 BudapestHold u. 15.