Úri Cipő - Kaptafa Budapest

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Úri Cipő - Kaptafa Budapest vélemények

2020. január 5.barátokkal járt itt
Egykori cipészműhelyben kialakított söröző az Akácfa utca középső szakaszán. Egy másik közeli helyen születésnapot ünnepeltünk, utána itt találkoztunk a többi barátunkkal, pontosabban csak a bejáratig jutottunk. A hely sajnos teljesen tele volt, bár van galériaszint is, egyetlen szabad asztalt sem sikerült elcsípni, mindez hétköznap este.
Úri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Étel/italÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2019. március 1.egyedül járt itt
Eredeti, hangulatos egység az Akácfa utcában. Vegyes sörök csapon és palackban, értsd nagyipar és minőségi kisüzemi egyaránt, egyszerűbb étkek, amikből nem kóstoltam semmit. A kiszolgálás rendben, az árak is. Valami igen jó IPA sört ittam, amivel maradéktalanul meg voltam elégedve.
Úri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - BelsőÚri Cipő - Kaptafa Budapest - BelsőÚri Cipő - Kaptafa Budapest - BelsőÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Étlap/itallapÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Étlap/itallapÚri Cipő - Kaptafa Budapest - BelsőÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Étel/ital