Vadaspark Étterem Budapest

Vadaspark Étterem Budapest
Vadaspark Étterem BudapestVadaspark Étterem Budapest
Vadaspark Étterem BudapestVadaspark Étterem Budapest

Vadaspark Étterem Budapest bemutatkozása

Budapest határában, tájvédelmi környezetben, erdőben található éttermünk, néhány száz méterre a Budakeszi úttól.
Ez a távolság biztosítja vendégeinknek, hogy a hagyományos csárda hangulatát érezhessék éttermünkben, távol a modern világ zajától, s mégis közel a fővároshoz. Az időjárástól ill.

Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
07.01-08.31.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Vadaspark Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2020. február 21.a párjával járt itt
Régóta terveztük, hogy egyszer ezt az éttermet is kipróbáljuk. Nemrég egy kirándulás előtt sort is kerítettünk rá. Nagyon nagy hiba volt! Kezdem a pozitívumokkal: az étterem berendezése, a pincér segítőkészsége, az ételek relatív hamar elkészültek. Minden más katasztrofális volt, ekkorát talán még sehol sem csalódtunk eddig.
2017. április 4.a párjával járt itt
Egy nagy séta után tértünk be a vendéglőbe megfelelő mértékben éhesen és szomjasan. Az ételek finomak voltak - bár számomra aki minden ételt forrón szeretek kicsivel lehetett volna melegebb - és elegendőek is. A kiszolgálásra sem lehetett panasz. Nagyon jól éreztük magunkat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 3.gyerekekkel járt itt
November utolsó hétvégéjén családtag születésnapját ünnepeltük, meghívottként vettem részt. A fekvése az erdőben, nyugodt helyen. Előtte séta, átfagyva rendeltünk a nem túl széles, ám annál autentikusabb választékból. A vadhús körül forog szinte minden. Az étterem berendezése igazi néprajzi értékgyűjtemény.
Vadaspark Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. január 26.családjával járt itt
Jártam itt és nagyon fonom volt minden! A Budakeszi vadaspark látogatása után ültünk be ebédelni. Igazi autentikus magyaros ízek, háziasan elkészítve. Rácpontyot ettem és nagyon ízlett, másnak is ajánlom. Az áraik sem vészesek, talán a pincér lehetett volna egy hangyányit kedvesebb.
Vadaspark Étterem Budapest a térképen
1121 BudapestSzanatórium u.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar