Vakvarjú Csónakház Budapest

étterem
Vakvarjú Csónakház Budapest
Vakvarjú Csónakház BudapestVakvarjú Csónakház Budapest
Vakvarjú Csónakház BudapestVakvarjú Csónakház Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Yacht Siófok

Vakvarjú Csónakház Budapest vélemények

2023. augusztus 27. járt itt
Kifejezetten népszerű étterem XX. kerület Pesterzsébet Gubacs városrészében, a Dunapart közelében, a sétányon. A Vakvarjú "család" szintén sikeres egysége. Hangsúlyozottan írom a népszerűséget, ami egyúttal azt is eredményezi, hogy sok asztala és nagy alapterülete ellenére is nagyon zsúfolt, szinte telített, emiatt nagyon hangos, zajos, morajló az étterem, legalábbis hétvégén "csúcsidőben".
Vakvarjú Csónakház Budapest - BelsőVakvarjú Csónakház Budapest - Külső képVakvarjú Csónakház Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Csónakház Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Csónakház Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Csónakház Budapest - BelsőVakvarjú Csónakház Budapest - BelsőVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - BelsőVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - MosdóVakvarjú Csónakház Budapest - MosdóVakvarjú Csónakház Budapest - Külső képVakvarjú Csónakház Budapest - BelsőVakvarjú Csónakház Budapest - MosdóVakvarjú Csónakház Budapest - Külső képVakvarjú Csónakház Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Csónakház Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Csónakház Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Csónakház Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Csónakház Budapest - BelsőVakvarjú Csónakház Budapest - BelsőVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - BelsőVakvarjú Csónakház Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - BelsőVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - MosdóVakvarjú Csónakház Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. július 31.gyerekekkel járt itt
Ebédelni voltam a családommal a Vakvarjú Csónakházban. Gyönyörű helyen van a Duna-parton. Tiszta kultúrált környezet
Udvarias, gyors kiszolgálásban volt részünk!
Az ételek ízletesek és bőségesek voltak
Csak ajánlani tudom!
Átlagos 2022. november 13.családjával járt itt
Az ember étteremben nem reklamál, hanem egyszerűen nem megy oda többet. Én azért menni fogok, mert a hely tetszik, a kiszolgálás kiváló volt. Félve hozakodok elő ezzel, de az asztalnál négyünk egybecsengő véleménye szerint a Márton-napi finomságok között felszolgált libamáj inkébb kacsamáj volt.
Kiváló 2020. május 23.családjával járt itt
Fantasztikus hangulat, tökéletes kiszolgálás, az ételek kifogástalanul finomak.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki egy meghitt ebédre, vagy vacsorára vágyik.
2020. január 14.gyerekekkel járt itt
Az étterem közvetlenül a Duna-parton van. A helyfoglalás nem ment egyszerűen, de sikerült. Az étterem belül kellemes, barátságos, a gyereksarok miatt különösen kedvelt a kisgyermekes családok körében is. Az ételek, desszertek, finomak, és ízletesek voltak. Az omlós marhaszegy nem volt omlós. A kiszolgálás udvarias volt.
Vakvarjú Csónakház Budapest - Külső képVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/italVakvarjú Csónakház Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. december 16.gyerekekkel járt itt
Fenyegető iramban növekvő évszámaim újbóli gyarapodásáról emlékeztünk meg idén is, a szóban forgó vendéglátóipari egységben. A hely közel járt a teltházhoz, de így is azonnal asztalunkhoz vezetett egy igen udvarias pincér, még arra is ügyelt, hogy kislányunk örömére a gyerekek számára berendezett sarok közelében telepedjünk le.
2019. november 25.családjával járt itt
Hangulatos, gyönyörű étterem a Kis-Duna partján. Az ételek nagyon ízlésesen, szépen vannak tálalva, a kiszolgálás kedves figyelmes. Mindennel igazán elégedettek voltunk az ételeken kívül, amik sajnos kisebb-nagyobb csalódást okoztak. Sokkal jobbra számítottunk a látvány alapján.
Kiváló 2019. május 23.gyerekekkel járt itt
Családi eseményeket ünnepeltünk múlt vasárnap hat és hároméves unokákkal. A hely kíváló volt, a zárt gyerek sarok animátor segítségével lehetővé tette, hogy a felnőttek zavartalanul élvezzék a nagyon finom ételeket. Mindenki elégedett volt a választott fogással, ízletesek és bőségesek voltak.
Kiváló 2019. február 11.a párjával járt itt
Karácsonyra kaptunk egy utalványt, és a Vakvarjú Csónakházat választottuk. Jól tettük! Hangulatos, gyerekbarát étterem. Az ételek kiválóak és különlegesek, az adagok megfelelőek és a kiszolgálás is rendben volt. Ételallergiásként is találtam különlegeset fogást magamnak. Ami teljesen lenyűgözött, az a kókusztejes-citromfüves csirkeraguleves. Biztos hogy visszatérek ide!
Kiváló 2019. január 26.a párjával járt itt
Többször jártunk már ebben a különleges hangulatú étteremben aminek igazi báját a vízpart és a vízparti terasz adja meg igazán. Abszolút családbarát étterem, belső tere kicsit nyitott. Az ételek ízletesek bár nekem kissé extravagánsak. Amitől hanyattvágódtam az a csülkösbablevesük volt (k. .